2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
روغن اینزو گرفتم خوبه 

از داروخونه ؟ چجوری یکم تعریف کن 

اثرنوم کنندکیش  تا حموم بعدی میمونه ؟ خیلی نرم میکنه یا نرمیش معمولیه ؟ من موهام خیلی خشگه رنگ داره موخوره داره قبل ازرنگ کردنم موخوره داشت بااینوه رسیدگی میکنم . هرجی ازش میدونی بگو 

وای دقیقا منم هر چی ماسک مو بعد حمام می گیرم روش کلی خواص نوشته ولی فقط گره باز میکنه تاثیری که میخا ...

میبینی همه جی اشغال شدههرچیم خوبه گیر نمیاد دگ هنه جا ناموجده یاام فیکش تو بازار پره 

ینی گند زدناااا

الان یکی ازبچه ها ماسک عسل دیترون خیلی تعریف کرد

میبینی همه جی اشغال شدههرچیم خوبه گیر نمیاد دگ هنه جا ناموجده یاام فیکش تو بازار پره  ینی گند ...

دقیقا مثلاً من ریزش مو دارم دکتر بهم شامپو بیتروی فری سولفات مدل ضدریزش داده اصصصلا تاثیر نداشته نمی‌دونم چرا

دقیقا مثلاً من ریزش مو دارم دکتر بهم شامپو بیتروی فری سولفات مدل ضدریزش داده اصصصلا تاثیر نداشته نمی ...

ببین تعریف شاممو آ پلاس مریم ضد ریزسشو شنیدم میخوای اینم امتحان کن

علت ریزشت جیهد

ببین تعریف شاممو آ پلاس مریم ضد ریزسشو شنیدم میخوای اینم امتحان کن علت ریزشت جیهد

باشه حتما مرسی عزیزم

هورمونی دارو هم میخورم اما باز هم موهام می ریزه هم جوش خسته شدم بخدا دیگه مو تو سرم نمونده همین یه ذره هم که مونده ضعیف و وز و شکنندس داغون شده اصن موهام، میخام روغن تراپی هم کنم میگن اگه ریزش داشته باشی بدتر میشه، مزوتراپی هم رفتم انجام بدم اونم گفتن موقته، به هر دری میزنم نمیشه 

باشه حتما مرسی عزیزم هورمونی دارو هم میخورم اما باز هم موهام می ریزه هم جوش خسته شدم بخدا دیگه مو ت ...

عه توام مثه منی ک 

احتمال خیلی بالا پلی کیستیک داری 

ازمایش کامل هورمونی روز سوم پریود بده 

برا جوشاتم برو دکتر ضدجوش بده کنترل میشه یا نهایت زالو بنداز ولی راکوتان نخور 

برا موهات مکمل بخور روغنم نزن یا حنا بزن یا جوشونده هارو امتحان کن جوشونده مریم گلی یا گزنه و دم اسب 

عه توام مثه منی ک  احتمال خیلی بالا پلی کیستیک داری  ازمایش کامل هورمونی روز سوم پریود ب ...

عه آره پلی کیستیکم، ببین هر چی بگی امتحان کردم زینک و فولیکوژن کلی خوردم دریغ از یه تار مو که اضافه بشه، راکوتان هم دکتر بهم داد منم چه میدونستم خوردم سه ماه هفته ای دوبار ولی تموم شد دیگه نرفتم پیشش که دوباره بده اولش جوشا کلا رفت الان دوباره برگشته، حنا هم زدم تاثیر نداشت بدتر ساقه موهامو خشک کرد مجبور شدم کوتاه کنم، فقط جوشونده و آب برنج نزدم ولی تعریفشونو زیاد شنیدم حالا این دفعه اونا رو امتحان میکنم

عه آره پلی کیستیکم، ببین هر چی بگی امتحان کردم زینک و فولیکوژن کلی خوردم دریغ از یه تار مو که اضافه ...

وای اره حنا اصلا ب ساقه نخوره ک خیلی خشک میکنه  خودمم بخاطر ساقه ها حنارو نمیزنم . جوشونده رو خیلی مواظب باس ب ساقه نخوره ک اونم مث حنا خشک میکنه 

زرداه تخم مرغ و پودر نخود هم تعریفشو میکنن برا ریزش اگ امتحان کردی جواب داد حتما حتما بهم بگو

2706