2733
2734
عنوان

زن رفیق شوهرم خیانت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 21 پست

رفتار مردا باعث خیانت زن ها میشه؟ 

اگه از شوهرش و رفتارش ناراضیه به قول خودت بره دنبال زندگیش طلاق بگیره دیگه چرا خیانت کنه؟ 

یعنی الان شما هم دور از جون باید خیانت کنی چون از اون پیامک‌ها بهت نمیده؟ 

یا مسئله رو حل کنین یا جدا بشین راه سومی وجود نداره نه برا خانم نه برا اقا

آخه میکشتم میکشتم راه انداخته انگارخودش هیچوقت بهم خیانت نکرده منم گفتم حتماشوهره خیانت کرده زنه ام ...

چی بگم والا 

خدااز ادم خیانوکار نگذره

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتار مردا باعث خیانت زن ها میشه؟  اگه از شوهرش و رفتارش ناراضیه به قول خودت بره دنبال زندگیش ...

نه من توذاتم نیست بعضی وقتا ولی دلم میگیره ازرفتارش دوست داشتم یکم برام ارزش قائل باشه که نبود فقط بخاطربچه هام باهاش موندم بعضی وقتامیگم باخودم عشق واینابرایکی دوروزه همه که عاشق معشوق نیستن منم یکیش حداقل یه سرپناه دارم بچه هامم پدربالاسرشونه هرچندبرای من همسرخوبی نیست ولی برابچه هام پدرخوبیه 

2731