2733
2734

سه ماه کاراموزی میرفتم استودیو عکاسی فیلم برداری عروسی

دیگه توی این سه ماه  با تیم استودیو همش عروسی میرفتم باهم میخندیدیم خوش بودیم

ینی خوده صاحب استودیو همش بگو بخند داشت

از بعد عید خواستم برم ... یکی از کارکنان گفت صاحب استودیو گفت فعلا نیا تا بت بگم

دیگه هم نگفت بیا

و خودشون همش جشن عروسی رفتن دیگه به من هم نگفتن..

خلاصه دیگه اصلا نه زنگی

نه حال احوالی هیچی

انگار نه انگار  وجود داشتم

خیلی ناراحتم چقد عوضین

حتی یه ماه از کاراموزیم مونده بود نذاشتن حداقل تمام بشه

توی اینستگرامم منو فالو دارن

منم فالوشون دارم

انفالو کنم ؟

دلم نمیخواد دیگه پیجمو داشته باشن

از طرفی هم ممکنه بعدا بگن زورش اومد انفالو کرد

نظرتون چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه فالوعه دیکه ای بابا انقدر روزت میاد ؟چیمیشه مگه😐

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
2731

قبلا هم تاپیک زدی کاربرا جوابتو دادن 

فک نکنم موضوع قابل اهمیتی باشه 

بنظرم خیلی داری خودتو اذیت میکنی بهترین کار اینه انفالو کنی و اثری ازشون نمونه که اذیت بشی

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

بستگی ب روحیه خودت داره . مثلا اگ بعدا چایی مشغول ب کار بشی بزاری تو اینستا بیشتر میسوزن

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم