2733
2734

چی داره این سایت😁

چرا اینجوریه؟؟ 

کسی که نمیشناسی و ندیدی میاد یچیزی میگه و تو بهم میریزی

بارها برام اتفاق افتاده

برا شما چطور؟؟ 

همون تغییری باش که میخوای تو نی نی سایت ببینی! تو خوب باش، تو سنگین باش، تو مهربون باش، تو واسه بقیه وقت بزار... نزار خوبا تموم شن لنتی😉❤

اره واقعا بارها بوده زدن تو ذوق ادم و دل شکستن 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دهن من که سرویس شده بسکه توهین شنیدم😂😌

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

مخصوصا تهمت زدناشون

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

آخه پشت نقاب راحت تر میشه خود واقعی بود 

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️

هیچ حرفشونو حساب نکن این دسته ادما باخودشونم مشکل دارن بعد اسم شون میزارن شاخ کسی نمیتونه روحرفم حرف بزنه اگ با کاربری من بحث شده تا الان بدونید اگ جواب پیامتونو ندادم یعنی حرف تونو به هیچ چیز ناچیز ارزش قائل نشدم پس دوست عزیز خودتو درس کن😆

خودت که بیشتر به همه می پری 

بله چون طرفدار ظلم و ظالمی، اون خانم به چه حقی به اون بنده خدا گفت عرضه نداری؟! 

همون تغییری باش که میخوای تو نی نی سایت ببینی! تو خوب باش، تو سنگین باش، تو مهربون باش، تو واسه بقیه وقت بزار... نزار خوبا تموم شن لنتی😉❤
2706