2752
2734
عنوان

می خوام یه مدت جدا زندگی کنم

629 بازدید | 33 پست

پروسه طلاق که سخته .طولانی ه 

امشب به شوهرم گفتم که بیا یه مدت جدا زندگی کنیم اگه خوب بود جدا شیم اول قبول کرد بعد گفت نه .سردی میاره و مگه‌چه مشکل داریم و اینا 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به نظرم برو مشاوره ، وقتی هنوز میتونید با هم حرف بزنید و گاهی به حرف هم گوش‌کنید، هنوز این زندگی جای ...

نداره مشاور زیاد رفتم 

این زندگی اعتماد نداره .مرد حامی نیست منو بار ها تنها گذاشته و به ناحق طرف خانواده ش بودن 

اینجور که اون گفته مگه چه مشکلی داریم ، ظاهرا از سر خوشی زیادی دنبال طلاق  ودوری هستین  !! ...

نه به نظر اون ما مشکل نداریم 

خیانت چند سال پیشش مشکل ندارن چون دیگه نمی کنه 

یا اینکه دیده خانواده ش به من توهین می کنند و سکوت کرده هم ایراد نداره

نه به نظر اون ما مشکل نداریم  خیانت چند سال پیشش مشکل ندارن چون دیگه نمی کنه  یا اینکه د ...

لعنت به این واژه خیانت  انشاالله  که یجوری مشکلاتتون حل شه البته معلومه شما آدم صبوروبا گذشتی هستین اگه می‌بینید که پتانسيل بهتر شدن وداره سعی کنید با صحبت وخوبی حلش کنید 

چی شده خانم که چنين تصمیمی گرفتین 

به خاطر سابقه خیانت که میگه درست شدم و واقعا بهتر شده ولی من اون اعتماد ندارم و اینکه حامی نیست بارها پشت منو خالی کرده در برابر خانواده ش حتی جاری با اینکه دیده حق با منه

به خاطر سابقه خیانت که میگه درست شدم و واقعا بهتر شده ولی من اون اعتماد ندارم و اینکه حامی نیست باره ...

حق دارین خانم واقعا سخته 

خیانت مث یه زخم میمونه که ظاهرش بعد از یه مدت طبیعی میشه در حالیکه که از داخل انگاری عفونت داره و جاش همیشه درد داره 

و اینکه حس امنیت و آرامش واقعا تو زندگی مشترک خیلی مهمه 

نه به نظر اون ما مشکل نداریم  خیانت چند سال پیشش مشکل ندارن چون دیگه نمی کنه  یا اینکه د ...

ببین بحث خیانت جداست ..اما اگر بخوای بخاطر خانواده اش و آیت حرفا جدا بشی نشان از بی سیاستی شماست

2706