2733
2734

دوست خانوادگی هستن وضعشون نسبتا بد نیست پدربزرگ ‌پسره با پدر بزرگ خدابیامرزم رفیق گرمابه گلستان بودن پدرش هم با داییم رفیقن و توی یه پاساژ مغازه دارن و خود پسره دندانپزشکه سه سال از خودم بزرگتره توی لار مطب داره (یکی از شهرستان های اطراف شیراز) فبلا دو سه بار توی باغ داییم دیدمش منتها برمیگرده به اووووووو زمان دبیرستانم

فقط یه مشکلی هست

برادر کوچیکترش اکسمه 😐😂 همون زمان دبیرستانم دوسپسرم بود البته خب خیلی ازش میگذره ولی بعدش همچنان باهم درارتباط بودیم و از تمام کثافت کاریام خبر داره 🥲🤣

مامانش هم بهش میخوره از اووووون مادر شوهرا باشه همون دفعه اول که باغ داییم دیدیمش هی میگفت پسرم دندونپزشکی میخونه پسرم فلان پسرم بیسار حالا برادر منم اون موقع سالای آخر پزشکیش بود مامانم یه کلمه نگفت پسرم پزشکی میخونه 😐 اکثرا هم توی دعواهای داداشم و زنش طرف زنش میگیره 

بگذریم 

استرس شدید گرفتم نمیدونم چکار کنم از مامانش میترسم حقیقتا 😐🤣 حداقل داداشه میدونم دهنش قرصه ولی از بابت مامانه مطمئن نیستم

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731