2752
2734

من کااااملااااا مخالفم با کانسیلر زیر چشم

بنظرم ازون ترفند هاییه که چندسال دیگه وقتی عکساشون نگاه می‌کنیم می‌میریم از خنده که چرا انقدر زیر چشممون و سفید میکردیم..😂خب..

خب من اگه بخوام آرایش گوگولی انجام بدم اول یه کاسه آب میارم بعد روی لپ و گونه و بینیم تینت قرمز میزنم و سریع دستم و خیس میکنم و پخش میکنم تینت و تا کامل پخش بشه و لک نشه

بعد که حسابی قرمزی شدم کل صورتم و یکدست کرمپودر میزنم زیر چشمم قشنگ میزنم و فید میکنم که پوشش بده اینطوری خیلی طبیعی پوستم آماده ست و انگار خودش گل انداخته

الان بقیه شو میگم..

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂

راستی اول اینو بگم من اشتباه گفتم کرمپودر

بجای کرمپودر موس میزنم

خیلی بهتره خیلیییییییی

اصلا چرا نیست و واقعا عالیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعد بن مژه م و قشنگگگگگ مشکی میکنم با مداد چشم

بعدش گوشه داخلی چشمم و مداد میزدم

گوش بیرونی چشمم با مداد تیره میکنم 

ولی وسط و مشکی نمیکنم چون خودم چشم و ابرو مشکیم شبیه گربه سیاه میشم اونطوری😂

فر مژه رو طوری میزنم که گوشتِ پلکم و یکم بگیره یعنی از ریشه میزنم و خیلی فشار نمیدم تا ۵ میشمارم بعد ول میکنم قشنگ ۱۰ برابر بلند میشه

بعد گوشه خارجی پلکم و یکمی قهوه ایی طور میکنم و وسط و با یه سایه خیلی خیلی کمرنگ هلویی رنگ میدم

بعدشم یه ریمل پر میزنم

راز ماجرا اینجاست..

من زیر چشمم و مخصوصا طرف ِ بیرونی و با سایه قرمز تیزه یا حتی رژ قرمز یکمی قرمز میکنم بعد پخشش میکنم که خیلی ضایع نباشه

اینطوری چشمم خیلی گیرا تر و کشیده تر میشه

بعدشم قشنگ لبم و تر میکنم و یه نقطه تینت به پایین لبم میزنم و تند تند پخشش میکنم و هی لبم و تر میکنم و دوباره انقد لبامو بهم میمالم که کااااملاااا پخش بشه

هیچکس نمی‌فهمه تینت زدم

بعد یه خط لب قهوه ایی میزنم و با دست به داخل لبم فیک میکنم

عالی‌میشه عالللییی

اگر لباشو کوچیکه و میخواید بزرگ دیده باشه زیرِ لبتون ک سایه مشکی بزنید انگار سایه افتاده معرکه ست

این کانسیلر هم تازه مد شد اینستا رو باز می‌کنی همه یه کانسیلر گرفتن دستشون دارن برات حرف میزنن

وای وااااقعااااا بدم میاد

مخصوصا بعد ازین که ۱۰ درجه از پوست خودشون روشن تر کردن میان روش پودر فیکس سفید هم میزنن

خب عزیزززززززززدلم تویی که میخوای تیرگی زیر چشمتو بپوشونی به ابن فکر کن که بقیه صورت هم واسه توعه و باید یک رنگ باااشه