2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هیچوقت اقتدار مرد رو نشکن 

اگه این کار رو بکنی زندگیت بهشته 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

رفتارهای من از روی سیاست نبود  اخلاقم این بود 

هیچ وقت  غر نزدم 

هیچ وقت بد دهنی نکردم توهین نکردم 

بدترین اتفاقات در مورد خوانوادش بازگو نکردم 

همین چیزا به گفته خودش باعث شد هر لحظه بیشتر از قبل دوستم داشته باشه و هر کاری واسم انجام بده 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
چرا میشه بیشتر توضیح بدی  منم زیادشنیدم مبگن بچسبشون نباشین

مردها عین صابون خیس می مونن. برای جذب کردنشون نمیشه محکم بهشون چنگ انداخت. وگرنه فراری میشن.

به طور کلی مردها عاشق چیزایی ان که برای داشتنش تلاش کنن.

وقتی سهل الوصول باشی، یا همش دم دستشون باشی، دور میشن.

البته این به اون معنا نیس که کلا ترد ش کنید هااااا. چون اینجوری هم ممکنه سرخورده شه. خلاصه که ازون ور بوم نیوفتینا

اقتدار چیه

اقتدار یعنی بهش نشون بدی که آقای خونه اونه مرد خونه اونه 

سرکوفت نزنی بهش 

ازش تعریف کنی و ...

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2706