2752
2734
عنوان

یکی نیس به من انگیزه بده؟؟؟

42 بازدید | 5 پست

ببنید من از تابستون کلاس نهم شروع کردم کنکور خوندن و درس سال تمام با تمام نکات و دوتاکتاب تست از هر درسی و تمام نکات وکلاس و اینا درس هامو خوندم یازدهمم همینطور فقط اسفند یازدهم یکم شل شدم اومدم دوازدهم خوب بود تلاش کردم ولی نه به اندازه سال های قبل ولی بازم تلاش کردم 

کنکور اردیبهشتمم بد نبود ولی انتظارم بهتر بود الان با تمام توان برا نهاییا میخونم و اینکه اکثر فصل ها و درسهارو در طول سال خوندم یه مقداری هم تسلط خوبی ندارم رو اونا ولی بقیش اوکیه به نظرتون همین طور تا کنکور تیر برم احتما قبولی پزشکی تیپ 1 دارم؟؟؟؟

کابریم دست سه نفره   

عزیزم من خودم برای سال پیش دیگه رسما کنکوریم بنظرم اگه جدی میخوای بخونی ،بخون !

لزوم نداره بیای همچین سایتهای بدرد نخور که قبول میشم یا نه گذشته هم گذشته رو حال تلاش کن دیگه شد و نشد دست خداست...

این حرفم برای خودمم هست...

بهترین کار همینه که فقط به فکر خودت باشی  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم مشاور نداری؟ 

تست نمیزنی ؟

اگه آره استرس چیو داری 

شما همهههه ی انرژی و تلاشت داری میزاری بعله آدم خسته میشه حق داری ولی ادامه بده خسته نشووو بیشترش رفته ی ذره مونده برا نهایی قوی برو جلو این از اردیبهشت مهم تره 

معلومه ک هدف داری از نهم مشغولشی 

حتما موفق میشی نگران نباش

2731
عزیزم مشاور نداری؟  تست نمیزنی ؟ اگه آره استرس چیو داری  شما همهههه ی انرژی و تلاشت دار ...

مشاور که متنفرم کسی بم بگه چبکار کنم ولی تست و اینا زیاد زدم 

کابریم دست سه نفره   
مشاور که متنفرم کسی بم بگه چبکار کنم ولی تست و اینا زیاد زدم 

مشاور ک دستور بده و گیر بده دعوا کنه نه 

ولی خب میگی خوشت نمیاد دیگه الانم زمانش نیست..

تست میزنی خودت متوجه درصد هات هستی و مطمئنم ک خوبه چون آشنایی با فضا

نهایی رو قوی بزنی خیالت راحت‌تر میشه