2733
2734

دیوونه شدم ، خستهههه شدم ، به خاطر یه مشت آدمی که جز ضرر هیچ نقشی تو زندگیم نداشتن همیشه بابد گند بخوره به اعصابم .

هیچ وقت به خاطر خانواده اتون گند نزدید به روان بچه هاتون . تو رو خدااااا 

ما هم آدمیم ! چرا هیچ کس درکمون نمیکنه 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مادر من که بخاطر خواهر برادراش با سرنوشت ما بازی کرد مخصوصا با سرنوشت من😞

جالبه که خواهربرادراش ناتنی هستن و جالب تر اینکه ارثشم بالا کشیدن

تازه مادرم سرش به سنگ خورده این قوم رو شناخته ولی چه فایده گند زد به زندگیمون

ی زمانی میرفتم کتابخونه. داییم ب مامانم میگف فاطی انقد دخترتو اونجاها میفرستی اخرش فراری میشه. حالا دختر خودش از کافه ها جمع نمیشه😂هی هرکی میرسید ی چیزی میگفت و مادرم هیچوقت نگفت ب شماها ربطی نداره. همه ی نوجوونیم زندانی بودم تو خونه تا کسی پشتم حرف نزنه

ی زمانی میرفتم کتابخونه. داییم ب مامانم میگف فاطی انقد دخترتو اونجاها میفرستی اخرش فراری میشه. حالا ...

دایی ناتنی های منم به خواهرم که چادری بود گیر میدادن پشت یرش حرف درمیاوردن به روی مامانم میگفتن دخترتو نفرست دانشگاه آزاد اونجا فقط خرابا میرن، حالا دخترای خودشون چادر که هیچی روسری هم سرشون نمیکنن موباز بلوز شلوار از کافه ها جمع نمیشن بماند که دیپلمم نتونستن بگیرن

دایی ناتنی های منم به خواهرم که چادری بود گیر میدادن پشت یرش حرف درمیاوردن به روی مامانم میگفتن دختر ...

دقیقا. الان دخترش استوری میذاره شب و نصف شب با دوستاش تو خیابوناس🫥بخدا قسم اگه من اونکارارو میکردم اسممو از توی فامیل خط میزدن

بچه ها هر کاری کنی براشون آخر از یه چیزی اعتراض دارن و باعثش رو والدین میدونن

جدی میفرمایید ؟!؟! 

بعضی والدین هم هر کاری بچه ها بکنن ازشون طلبکار هستن و اعتراض دارن 😶

خدا نگهدار