2733
2734
عنوان

بیاین فرض کنین که...

127 بازدید | 10 پست

رفتین خونه خانواده شوهر بعد یهو یه جاییتون درد میکنه انتظار دارین برگردین خونه و برین دکتر چون حالتون خوب نیس ولی شوهرتون بهتون توجه نکنه و بره بشینه تو جمع بقیه؟ناراحت میشین؟یا ناراحتی من بی مورده؟

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

بستگی داره

به میزان درد

حال روحیم

و.... 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و وقتی برگشتین بازم شوهرتون به بی توجهیش ادامه بده وقتی ناراحتیتونو ابراز کردین بگه تو بزرگش میکنی

واقعا من نباید ناراحت میشدم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

پا میشم مودبانه خداحافظی میکنم و میگم شرایطم خوب نیست فلانی اگه میای بیا اگه نمیای من باید برم و میرم

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
بستگی داره به میزان درد حال روحیم و.... 

فکرکن معده درد شدید شدی وسط شام ولی با زور صبرکردی سفره جمع بشه بعد بگی بریم بگه بشین حالا میریم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فکرکن معده درد شدید شدی وسط شام ولی با زور صبرکردی سفره جمع بشه بعد بگی بریم بگه بشین حالا میریم&nbs ...

اره ناراحت میشم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
پا میشم مودبانه خداحافظی میکنم و میگم شرایطم خوب نیست فلانی اگه میای بیا اگه نمیای من باید برم و میر ...

تویه روستایی بودیم مهمون نمیتونستم تنها برگردم شوهرم اینقد حق به جانب میگه من کاری نکردم دلم واقعا شکسته احساس میکنم خیلی در نظرش بی اهمیتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره ناراحت میشم

کوبیده تخت سینم منو هل داد رفتم عقب پخش زمین شدم وسط اشپزخونه بعد میگه تو مقصری میگه تو جنجال میکنی تو بزرگش میکنی دلم خیلی شکسته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من معده درد عصبی دارممم درد وحشتناکککک داره

دردش تو نصف بدنم پخش شده بود به زور یکم کردم سفره جمع بشه و خودمو انداختم زمین پاشده میره اون اتاق بشینه برا خودش اومدیمم خونه میگم ازت ناراحتم میگه بس کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40