2733
2734
عنوان

خواهرم بددهنه و عصبی

143 بازدید | 10 پست

سلام ، من یه خواهر دارم که دو سه ساله ازدواج کرده ولی یه مشکل اساسی همه باهاش داریم ، خیلی عصبی و بددهنه ، زودرنجه و با شوهرشم نمیسازه ، دست خودش نیست انگار ، مشاورم رفته ولی فایده نداشته ، دائم با شوهرش دعوا دارن و به هم بددهنی میکنن ، دائم قهر میکنن و خواهرمم زنگ میزنه به پدر و مادرم شوهرشم میگه چرا زنگ میزنی ، خواهرم اومد پیش من و گریه کرد گفت دست خودم نیست رفتارام ، از شوهرم بدم میاد دیگه ، شوهرم اصلا دوسم نداره حرفای بدی بهم میزنه و منم جوابشو میدم ، گفت به نظرت چیکار کنم ولی منم خودم یه کمی بداخلاقی دارم خودمم راهی نمیدونم ، گفتم ببینم کسی راهی میدونه ، پیش روان پزشکم رفته و قرصا بهش نمیسازن 

هیچ کی از بدو تولد دیوانه نیس بددهنی کنه

اگه قبل ازدواجم اینطور بود تقصیر رفتار پدرمادرته

اگه بعد ازدواج اینطور شده که ۱۰۰ فک کنم این باشه

تقصیر شوهرشه اوت به این روز انداخته زنا از بی محبتی میمیرن گلم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هیچ کی از بدو تولد دیوانه نیس بددهنی کنه اگه قبل ازدواجم اینطور بود تقصیر رفتار پدرمادرته اگه بعد ...

شوهرشم بددهنه از خودش بدتر رو مخش راه میره ولی قبل ازدواجشم اینطوری بود ولی خیلی کمتر تو این دو سه ساله که ازدواج کرده واقعا غیر قابل تحمل شده 

2731
جنس زن از کمبود محبت عصبی میشه ، آقایون رو اطلاع ندارم ولی در مورد خانوما هر چی خوندمو دیدم این بوده ...

یعنی مقصر شوهرشه که این قدر بد شده ؟ بایدچیکار کنه؟

یعنی مقصر شوهرشه که این قدر بد شده ؟ بایدچیکار کنه؟

محبتو مهربونی و صد البته احترام و بعد توجه از شوهرش ببینه درست میشه و اینکه واقعا حس کنه شوهرش دوستش داره ، قلب یه زن گرم بشه به عشقو محبت شوهرش ، آرامش پیدا میکنه و اونوقت شما یه زن می بینید . این عصبانیت ها  فریاد کمبود محبته که شاید همسرش هم ناخواسته متوجه نیست چون معمولا آقایون اطلاع ندارن . (((((باید زمانی که پیش شوهرشه احساس آرامش و حس خوب داشته باشه ))))))

محبتو مهربونی و صد البته احترام و بعد توجه از شوهرش ببینه درست میشه و اینکه واقعا حس کنه شوهرش دوستش ...

والله نداره ، فراریه از خونش ، همش میخاد بره یه جایی که از اون خونه دور بشه 

اقایون از گرسنگی میمیرن خانما از کمبود محبت و توجه هر بلایی سرش اومده مقصر شوهرشه

خب راهش چیه ؟ شوهرش درست نمیشه جلو ما و بقیه مظلوم نمایی میکنه تو خونه سر خواهرم دیو دو سره