2733
2734

آدم هایی که زود عصبانی می شوند ، آدم هایی اند که درک نشده اند ، کمتر از نیازشان محبت دیده اند ، و بیشتر از توانشان محبت کرده اند .

طبیعی است که گاهی کم بیاورند ، کاسه ی طاقتشان سرریز شود و تمام حسرت و کمبود و بغض هایشان را از پشتِ خاکریزِ خشم و قهر و بهانه ، بیرون بریزند و چند دقیقه ی بعد ، پشیمان شوند !

آدم ها که عصبانی شدند ، جبهه نگیرید ! برایشان یک لیوان آب بریزید ، کنارشان بنشینید ، در آغوششان بگیرید ، با عشق و علاقه در چشمانشان نگاه کنید و بگویید چقدر وجودشان برای شما ارزشمند است ، چقدر خوب است که هستند و چه اندازه دوستشان دارید .

خشم ، قهر ، کناره گیری و فریاد ؛ ارثیه ی اجدادیِ آدم ها نیست !

این ناگزیرترین حالتِ ابرازِ استیصال و رنج های درونیِ آدم هاست ،

نوعی اعتراض به دیده نشدن ، شنیده نشدن و سردیِ عمیقِ رابطه هایی که نیاز به کمی توجه و رسیدگی و همدلی دارند ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انگارباهمه مشکل دارم بخصوص خانواده شوهر

حیفه عمرت و هدر بدی . الان به ۴۰ رسیدی متوجه شدی چقدر عمر زود میگذره . رو خودت کار کن. در ضمن مرد تا حدی تحمل میکنه . نزار کاسه صبرش لبریز شه. برای خودت میگم

چجوری روخودم کارکنم یعنی چیکارکنم؟اصلا نمیدونم چمه

من نمی دونم رو چه مسائلی حساسی. باید رو نقاط ضعف خودت کار کنی . بعضیا بفهمن آدم رو چیزی حساسه دائم میخوان انگشت رو نقطه ضعف آدم بزارن . من رفته رفته خیلی روزگار پوستم و کلفت کرده . 

آدم هایی که زود عصبانی می شوند ، آدم هایی اند که درک نشده اند ، کمتر از نیازشان محبت دیده اند ، و بی ...

دقیقا شرایط منم شرایط اسی بود الان و این پیامو دیدم بعداینکه خوندم گریم گرف

چقدر منه

کاربر جدید نیستم!!کاربری هستم که از سال۱۴۰۰ هفت بار تعلیق شده!!لینک چالشم اگ دوباره تعلیق شدم پیام بدید :https://abzarek.ir/service-p/msg/1839849خدایا بهترینم عاشقتم....مرسی بابت همه چیز عشق ابدی قلبم💚🌱نفسم میشه لطفا برای خواسته هام یه صلوات بفرستی؟ممنون دورتبگردم❤️💫در کاراته درجه خیلی بالایی دارم..ولی بعد دیدن زندگینامه استاد بزرگ و الگوی همیشگی ما رزمی کارا ( استاد بروس لی) تصمیم گرفتم پیرو راه ایشون...یعنی سبک جیت کان دو "JKD" باشم...امیدوارم شما هم ب این سبک روی بیارین...«ضربان قلب من JKD و استادم»💜☔نگین استاد خیلی وقته فوت شده...ایشون همیشه زندس برای ما رزمی کارا...ناراحتم ک سی جوَم آسمونی شده💔ولی خوشحالم ک از اون بالا هر روز منو میبینه و تمریناتمو💜برنامه نویس(کدر) وبسایت هستم..۸زبانه‌م(انگلیسی.ایتالیایی.فارسی.ترکی.المانی.روسی.عربی.اسپانیایی)سوالی در مورد این زبانها داشتین درخدمتم...سنسی در کاراته هستم...و همون‌طور ک امضامو خوندین پیرو استادم شدم و جیت کاندو را دارم یاد میگیرم..من فقط ۱۶سالم هست:)

عزیزم دمنوشای آرام بخش مثل گل گاو زبان و این چیزا بخور. تا درونت آروم نشه همینه.وقتی هم میخوای عصبی بشی یه صلوات بفرست‌ نفس عمیق بکش و محیط و ترک کن تا اوکی بشی.

بچه ها میشه لطفا برای حل شدن مشکل داداشم صلوات بفرستید😞
عزیزم دمنوشای آرام بخش مثل گل گاو زبان و این چیزا بخور. تا درونت آروم نشه همینه.وقتی هم میخوای عصبی ...

درونم آرام نیست .طوفانیه.تایه چیزکوچک میشه طوفان شدیدمیشه.مغزمم پره افزارهای بیهوده وناراحت کننده.مغزم به همه چی فکرمیکنه باجزئیات وازهمه طرف

درونم آرام نیست .طوفانیه.تایه چیزکوچک میشه طوفان شدیدمیشه.مغزمم پره افزارهای بیهوده وناراحت کننده.مغ ...

میدونم عزیزم مثل همسر منی.اما اون خیلی تمرین تکرار داره و خداروشکر با کمک من تو این چهار سال خیلی بهتر شده.دمنوش فراموشت نشه روری دو لیوان دم کن بخور.معجزشو میبینی

بچه ها میشه لطفا برای حل شدن مشکل داداشم صلوات بفرستید😞
2706