2733
2734
عنوان

خونوادش راضی نیستن به ازدواجمون

122 بازدید | 17 پست

هردفعه برای اومدن یه بهونه میارن 

فلانی مریضه. فلان‌اتفاق افتاده. استخاره گرفتیم صبر اومده .اختلاف طبقاتی داریم.  بابا لعنتیا مگه ما در مورد وضعتون حرف‌زدیم اصلا که خودتون نگرانین

انگار نه انگار خواهرش دوماه پیش التماس میکرد که بزارین فقط بیایم حالا همون خواهرش تو گوششون میخونه که خراب شه به مامانش میگه خودت زنگ‌زدی گفتی این ماه خب خودتم زنگ بزن بگو نمیتونیم بیایم میگه حالا صبر‌کن . چقدر صبر چقدر چقدر چقدر... تو که نمیخوای بیای خب زنگ بزن ما که آبرومونو از سرراه نیوردیم 

آدم احمق که نیست میفهمه این بهونه ها دلیلش راضی نبودنشونه به خود خدا قسم اگر دوستش نداشتم یک لحظه هم به جواب مثبت دادن هم فکر نمیکردم . بگین چکار‌کنم کمکم کنید من‌از همه جا بریدم دیگه شما بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ب رلت بگو اگه تااخرین ماه امدی که امدین، نیومدی دیگه قیدتو میزنم 

اگه بخوادت خانوادشو راضی میکنه ک بیان اگه براش مهم نبود حرفت بدون خودش دلش نمیخواد بیاد جلو انداخته گردن خانوادش

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
من دیگه توی یه حالتی هستم ک فقط رها میکنم اینجور پسری رو  پسر باید برام بجنگمه  فقط رها ...

رفت به این و اون رو زد برای حرف زدن با خونوادش 

قهر ورد باهاشون خونه نرفت 

فایده نداشت

عزیزم دیگه دوره دوست داشتن تموم شده

نهایت دوران عاشقیت میشه ۲ سال

از سال دوم ب بعد عشقت فیلش یاد هندستون میکنه یادش میاد خانواده ای داشته اون موقع تو میشی کسی ک خانوادشو ازش گرفت

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
اون داره خودشو میکشه برای شدنش    

خب پس تو خودتو کوچیک نکن 

پسره خودش میدونه وخانوادش

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
اون داره خودشو میکشه برای شدنش    

خب بذار بکشه ببینم بدستت میاره یا نه

ای خواهر گوشمون پره از این حرفا اونم نه ی نفر چندین نفر

البته بگم با شوهرم ک اشنا نهایت اشناییمون ۳ ماه زمان برد اونم به اصرار من اون همون هفته اول اصرار دوشت عقد کنیم

پسری تکلیفش با خودش مشخص باشه و عاقل باشه برا خانوادش ثابت شدس

خانواده مخالفتی ندارن

قطعا پسره مشکلی داره خانوادش مخالفت میکنن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
من که هیچ حرفی با خونوادش نزدم  ولی دلمم نمیخواد دیگه با خودشم حرف بزنم با اینکه میدونم همه تل ...

باید بفهمی علت مخالفت خانوادش چیه صدرصد یه دلیل محکمی دارن 

2706