2752
2734
عنوان

خانم های متاهل میشه بیاین

138 بازدید | 19 پست

سلام شبتون بخیر شماها که شوهر دارین یا فرقی نداره نامزد یا دوست پسر شده مثلا یه جایی خیابان مهمونی پارک تفریح هر جا خلاصه برین یه مردی رو ببینین که حس کنین از شوهرتون خیلی خوشکلتره و قدبلندتره و چه میدونم سفید پوست تر و جذاب تره؟و نقطه ضعفتون باشه یعنی ارزو میکروین که شوهرتون هم مثل اون زیبا بود؟

معلومه که بهترو خوشگل تر خوشتیپ تر هست همیشه. ولی آدم معمولا سیری ناپذیره. همون خیلی خوشگله رو هم بدست بیاره باز ممکنه بگه ازین بهترم هست

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره یه همکار داشتم خیلی کاری فعال بود و شوهرم اون موقع بیکار بود

همش می گفتم کاش شوهر منم اینجوری بود 

تازگیا شنیدم که با اینکه متاهله با یکی از دخترای شرکت تو رابطه ست و اونجا بود ک گفتم خاک تو سرت با حسرت خوردنت 

شوهرم رو با هیشکی عوض نمی کنم. با تمام کاستی هاش دوستش دارم.

عاشقی چه حسیه میشه توضیح بدین شبیه چی هست؟یعنی شوهرتون همون چیزی هست که ته دلت میخواستی؟

آخه عاشقی رو نمیشه توضیح داد‌..ولی به نظرم با تک تک وجودت شوهرتو بخوای ودوست داشته باشی عاشقیه‌‌‌

من شوهرم بعضی اخلاقاش اونی نیست که من میخواستم اما خب من عاشقشم...

2706