2733
2734

خانواده همسرم خیلی پولدارن ولی ما نه...

اما من خانه دار نیستم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

دختر عموم خانه دار وضع شوهرش توپ

عمومم وضعش اوکی نیست باز نشستس

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختر داییم

ایشون درس شون خوب نبود یا علاقه نداشتن به هرحال تحصیلات آکادمیک شون تا مقطع کارشناسی هست و شاغل نیستند ، ایشون با پسر شریک داییم ازدواج کردن، وضع مالی داییم و هم شریک شون هم خیلی خوبه 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
دختر داییم ایشون درس شون خوب نبود یا علاقه نداشتن به هرحال تحصیلات آکادمیک شون تا مقطع کارشناسی هست ...

سلام عزیزم 

من ماه هاست شما رو دنبال میکنم توی سایت 

ببخشید سوال برام پیش اومده 

شغل پدر تون  چیه ؟ 

همسر قاضی بودن چطوریه 

رفتار شون با شما چطوریه ، راست میگن توی خونه اخلاق ندارن یا از موضع مرد سالاری رفتار میکنند ؟ 

یادت باشه گذشته توی سرت هست اما آینده توی دستات 
خانواده همسرم خیلی پولدارن ولی ما نه... اما من خانه دار نیستم

سلام عزیزم

ببخشید شغل شما چیه ؟ 

اسم شما رو شنیدم اما نام کاربری تون رو ندیده بودم 

سلام عزیزم ببخشید شغل شما چیه ؟  اسم شما رو شنیدم اما نام کاربری تون رو ندیده بودم

سلام به روی ماه تون.

سرپرست فروشگاه اینترنتی یک شرکت بازرگانی هستم.شرکت خصوصی

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
سلام عزیزم  من ماه هاست شما رو دنبال میکنم توی سایت  ببخشید سوال برام پیش اومده  ...

سلام عزیزم

پدرم تاجر واردات هستند 

ببینید عزیزم افراد بیشتر از اینکه تحت تاثیر شغل شون رفتار شون تغیر کنه ، تحت تاثیر تربیت شون رفتار میکنند 

این رفتار هایی که گفتید همسرم ندارن چون درست تربیت شدن و با حقوق همسر شون آشنا هستند 

ممکنه اختلاف نظر وجود داشته باشه اما منطقی و بدون توهین راجع بهش صحبت میکنیم و حلش میکنیم و یک تصمیم دو طرفه میگیرم  

اما بحث یا دعوا یا سلطه گری از طرف من یا همسرم اصلا وجود نداره

گاهی هم که از بیرون میان ممکنه کمی ناراحت یا خسته و عصبانی باشند که من اینو درک میکنم ممکنه روز خوبی رو توی دادگاه سپری نکرده باشه 

تابستون باشه براشون شربت خنک ، زمستون باشه چایی میبرم و یکم که آروم شدن میپرسم که چی شده و در موردش حرف می‌زنیم و اینطوری آروم میشن و دیگه همه چی به روال خودش برمیگرده 

خلاصه که زندگی ما مثل تمام زندگی هاست مثل تمام زن و شوهرهایی که با احترام در کنار هم زندگی میکنن

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
سلام به روی ماه تون. سرپرست فروشگاه اینترنتی یک شرکت بازرگانی هستم.شرکت خصوصی

آفرین 🙂

خانوم موفقی هستید 🌹

خوشحال شدم که دیدم تون 

دوست داشتم کاربری تون رو ببینم 

آفرین 🙂 خانوم موفقی هستید 🌹 خوشحال شدم که دیدم تون  دوست داشتم کاربری تون رو ببینم

ممنونم

🤝🤗🙏🙏

سلام عزیزم پدرم تاجر واردات هستند  ببینید عزیزم افراد بیشتر از اینکه تحت تاثیر شغل شون رفتار ...

ممنونم از پاسخ تون 

خیلی خوب توضیح دادید 

بله درسته عرض تون 

ممنونم 🤝🤗🙏🙏

عزیزم 

من تاپیک شما رو کامل خوندم 

از دیشب تا الان 

شما خیلی موفق و قوی هستید 🥹

زندگی منم پر از طرحواره هست اما نتونستم خیلی خوب  مدیرت کنم ، چون خیلی احساسی بودم 

اگر تاپیک داری در این محتوا بهم بگو اسمش رو و یک سوال اگر کتابی میشناسید بهم معرفی کنید تا بتونم از طرحواره ها نجات پیدا کنم 

چیزایی که باعث شده منو به ترسناک بودن علاقه مند کنه 

به ژست ها و حرکات دخترای زیر ۱۵ درحالی که نزدیک ۵۰ دارم میشم 

نمی‌خواستم مصدع اوقات بشم اما گفتم شاید کتاب خوبی سراغ دارید ممنونم 🙏🏻

2706