2733
2734
عنوان

وقتی تو ۲۸ سالگی میخوره ۱۶ سالم باشه🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 68419 بازدید | 1389 پست
بخدا همه بچه هامو مثل اسکولا دوسااال و نیم شیر دادم .. هیچی ازم باقی نموند دیگه 😭😂

مگه گوشت سینتو خوردن یه چیزی میگیا یا از اول نداشتی یا چیز دیگه اس که من نمیدانم😑😂😂

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعضیا دنبال جلب توجهن نمیدونم چرا ولی شما فکر خودتو درگیرشون نکن

اره عزیزم 💖

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
شکمم یکم دیر اب میشه ولی خب نباید سفت میشه گنده شه

نمیدونم چرا اینجوری شدم🥹

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
نمیدونم شما چتونه همه رو زیبا میگید  چهرش معمولی بود  و سنشم فقط دو سه سال پایین میخورد&n ...

واقعا ۱۶سال میخورد بهش 

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
این منم اگ باز نمیگید فلان  چیطوریم؟

شمام خیلی قشنگی 

۱۷سالته؟

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
اع عزیزم چند سالشه

۲۴ سالشه طفلی زندگی سختی داشت زود ازدواج کرد شوهرش بهش خیانت کرد دختر خیلی خوبیم هست همیشه میگم حیف این دختر که نه شانس خانواده داشت نه شوهر 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2706