2752
2734

نظرتون راجب سه تا بچه چیه ؟ نظرتون راجب سه قلو همجنس چیه ؟ اگه هر سه تا شون پسر باشن چیه ؟ لطفا اگه میخاین تیکه بندازین لطفا برید یه تایپیک دیگه من نظره ادمای عاقل و بالغ و فهمیده میخوام نه بچه 😑 به خودتون نگیرید!!!! چون برام مهمه 

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۳۳سالمه

دوتا پسر دارم و الان سومیم تو راهه اونم پسره

واقیت من بچه خیلی دوست دارم  و اگه جون داشتم بازم میاوردم

خدا حفظشون کنه برام و اگه دلش خاس ی دختر دیگم بم بده😅

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همش بستگی به خودت داره اگه اعصاب داری پول داری حوصله داری کمک حال داری چرا که نه خیلیم خوبه ولی در هر صورت سخته خیلیم سخته جاری من سه قلو پسر داره اینقدر سخته اینقدر زحمت داره که نگو

من الآن سه تا بچه دارم و به شدت راضیم خدا رو شکر 

همجنسن ؟

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 

اگه شرایطش و داری و با همسرت هم نظر هستی و خدا روشکر مشکل مالی و اخلاقی نداری فرزند بیشتر زندگی شادتر.... 

و قطعا نظرم راجعبه 3قلو یا حتی بچه شیر ب شیر کاملا موافق. 

راجعبه جنسیتم ک امضام مشخص میکنه ک مثیته و عالی😬

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2706