2752
2734

از وقتی اومدم اینجا همش میترسم نکنه یکی طلسمم کرده

همش تو فکر اینم نکنه یکی دعا کرده برام

یا همش میترسم شوهر آیندم بد بشه 

این افکار مثل خره افتاده ب جونم 

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن

خرافاتی نباش دنبالش نرو 

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خرافاتی نباش دنبالش نرو 

دعا و ...مگ خرافات؟

من اولش میگفتم وجود نداره تو همین سایت گفتن وجود داره و راسته

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
عزیزم سعی کن خودتو با چیزای مثبت این سایت عادت بدی تا منفیا

اخه منفیش بیشتر تا مثبت چیز مثبتی ندیدم من

دعا و ...مگ خرافات؟ من اولش میگفتم وجود نداره تو همین سایت گفتن وجود داره و راسته

نود و نه درصد کلاهبرداریه 

از سادگی و گفتاریه مردم سواستفاده میکنن ی چرت پرتی مینوسن چند میلیون میگیرن 

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
2706