2752
2734
عنوان

مشکل بلعیدن 😭☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 27 پست

اما خوب طب سنتی مورد تایید همه نیست و باید در کنار علوم پزشکی باشه استرس هم تاثیر داره و اینکه اگر خدای نکرده مشکلی داشتی تو این سی سال باید نشون میداد پس توجهت رو بهش کم کن و نفس عمیق در روز زیاد بکش 

فقطشیر به همراه خرما پوست گرفته توی مخلوط کن میتونم بخورم بقیه چیزایی که گفتی اصلا نمیتونم قورت بدم

همین چیزایی هم که میگه بنداز تو شیر بخور 

آجیل بنداز تو شیر تو مخلوط کن بخور یا موز

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم من این مشکل رو داشتم خیلی بهتر شدم خداروشکر طب سنتی تشخیص کم خونی داد برام و چون خونریزی ...

منم یکم کم خونی دارم ولی فکر نمیکنم از این باشه من از بچگی این مشکلو دارم و هر وقت ناراحت بشم و عصبی بیشتر میشه و اصلا دیگه آبم از گلوم پایین نمیره

2731
همین چیزایی هم که میگه بنداز تو شیر بخور  آجیل بنداز تو شیر تو مخلوط کن بخور یا موز

یکم درک کردن این موضوع واسه بقیه سخته ولی من همه چیو باید از صافی رد کنم تا بتونم بخورم 

نگران بچه نباش اون از وجودت و استخونات تغذیه میکنه، این خودتی که چند سال دیگه پوکی استخوان میگیری وگ ...

نه اینطور نیس غذای مادر ضعیف باشه رو بچه بشدت اثر داره رو بنیه اش رو استخوناش سلامت دندوناش سیستم ایمنی ضریب هوشی 

فقطشیر به همراه خرما پوست گرفته توی مخلوط کن میتونم بخورم بقیه چیزایی که گفتی اصلا نمیتونم قورت بدم

خب اونارم جز معجونه دیگه موزم مثل خرما میکس میکنی اون مغزیجاتم که آسیاب میشن میزنی تو معجون 

برای مشکل تون راه حلی ندارم

اما اگه برای بچه نگرانی..

چهار مغز رو پودر پودر کن،بریز تو شیر و بخور

همه ی میوه ها رو به صورت آبمیوه بخور

و هر چقدر ک میتونی گوشت رو تو شیشه بپز و آب ش رو بخور

اگه بلد نیستی بهت بگم چیکار کنی..

شیره ی انگور هم زیاد بخور 

و دیگه نگران بچه نباش