2733
2734

نماز بخون. برو تو فضاهای مذهبی. سعی کن زیاد فکر نکنی یا دنبال معنی و دلیل نباشی. فقط بپذیر.

اگرم نمیتونی بیخیال شو و عذاب وجدان نگیر وگرنه دچار وسواس فکری هم میشی و خودش بدتر زدت میکنه. اگه به این مرحله رسیدی یه مدت فاصله بگیر شاید بهتر شد.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام گلم خوبی 

تاپیکاتو خیلیشو خوندم.دلم میخاد یه چیزایی بهت بگم.ببین عزیزم اینکه شما همش به شوهرت بگی به من توجه کن همه چیز بدتر میشه.چرا از خودت شروع نمیکنی؟چرا فکر میکنی تو بدبختی و این بلاها سرت میاد؟چرا یه بار باخودت نمیگی حتما من مقصرم که سرنوشتم اینه؟عشق بده،قربون شوهرت برو.فداش بشو.از کلمات قشنگ براش استفاده کن.دورش بگرد.منم اگه همش شوهرم بغ کنه و هی بگه تو به من اهمیت نمیدی اصلا دلم نمیخاد باهاش حرف بزنم.چرا دنبال توجهی؟خودت برو تو دلش طولانی مدت.مگه میشه آدم به شوهرش بگه سلام عشقم چطوری فدات بشم؟دلم برات تنگ شده بود کاش زودتر میومدی خونه،بعدم براش سفره بندازی بشینی کنارش باهاش شوخی کنی بخندی بوسش کنی،بعد شوهرت بی محلی کنه؟تا حالا امتحان کردی؟تو روخدا بجای اینکه بشینی غم بگیری برای اصلاح زندگیت تلاش کن.باور کن یه مرد دیگه هم بیاد بااین رفتارهات دلزده و سرد میشه.زن باید محیط خونه رو گرم کنه.باید عشق و محبت رو به خونه و همسر و بچه هاش هدیه بده.نباید عین یه بادکنک بشینه نگاه کنه تا شوهرش عقبش بدوه .چندوقت طولانی مدت اینکارارو امتحان کن بخدا شوهرت دیگه محل سگ به مربی هاش نمیده.زندگیت بهشت میشه

سلام گلم خوبی  تاپیکاتو خیلیشو خوندم.دلم میخاد یه چیزایی بهت بگم.ببین عزیزم اینکه شما همش به ش ...

بعضی موقع ها رفتاراش جوریه منو میشکنه از درون 

مثل جریان همون مربیع دوماه تمام گریه کردم توجه نکرد 

بعضی موقع ها رفتاراش جوریه منو میشکنه از درون  مثل جریان همون مربیع دوماه تمام گریه کردم توجه ...

میدونی چیه عزیزم؟چون نتونستی شوهرتو تو مشتت بگیری.بسکه همیشه تو‌خودت بودی و بی روح و بی انرژی بودی براش بی اهمیت شدی.همیشه جوری باهاش زندگی کن و جوری شاد و پرانرژی و مهربون و خوش صحبت و شوخ طبع باش که وقتی ازش ناراحتی چشماش ببینه.وقتی دلت میشکنه و میری تو خودت زندگی براش سخت بشه .کلا جوری براش باش که زندگی بدون تو براش خیلی سخت باشه.تو یک زنی و امکان نداره نتونی عشق و به زندگیت بیاری.یه مدت اینجوری باش و هرچی تغییر ندیدی تو شوهرت بازم ادامه بده.بهت قول میدم جواب بگیری.چرامیره بااون زن چت میکنه؟چون تو بی انرژی هستی.چون ازت آرامش نمیگیره.میره از اون زن آرامش میگیره.

منم عین تو بودم ولی خودمو تغییر دادم الان شوهرم تو مشت منه.

الان گاهی میگه یه مرد مگه چی از زندگیش و زنش میخاد ؟

آرامش،مهربونی،میگه تو‌که بهم انرژی میدی چشمم هیچکس رو نمیبینه.درحالیکه قبلا اصلا اینطور نبود.

میدونم سخته ولی از خودت شروع کن.تغییر رو از درونت آغاز کن.دنیای بیرون ما بازتاب دنیای درون ماست.حتی حدیث هست که میگه مومن آینه ی مومن است.یعنی چی؟یعنی عشق بدی عشق میگیری.تنفر بدی تنفر میگیری.سرد باشی سردی میبینی و …..

سعی کن برای شوهرت جذاب باشی تا جذبت بشه.بخدا قسم شوهرتو با شوهرای بقیه فرقی نداره.فکر نکن بقیه شانس دارند و تو نداری.بخدا بقیه سیاست دارند و خودشون زندگیشونو میسازند.دلم میخاد بیای تاپیک بزنی چندوقت دیگه و بگی زندگیم عین عسل شیرین شده😍میخام ببینی که میتونی.

گذشته ها رو فراموش کن و فکر کن یه زندگی جدید آغاز کردی.

سوره ی مزمل و یس روهم زیاد بخون و فوت کن به آب سماور

سوره ی نحل روهم بخون و فوت کن به شوهرت تا زبونش عین عسل شیرین بشه برات

بعضی موقع ها رفتاراش جوریه منو میشکنه از درون  مثل جریان همون مربیع دوماه تمام گریه کردم توجه ...

عزیزم هیچکس نمیتونه بدون دلیل کسی رو دوست داشته باشه.بخدا که اگه من از امشب عین روح بشینم یه گوشه یه کلمه حرف بزنم جوابمو نده قهر کنم شکایت کنم که دوستم نداری و فلان شوهرم ازم بریده میشه.از شوهرت نخواه که تو رو اینجوری دوست داشته باشه.خودتم نمیتونی یه آدم بی انرژی و سرد رو دوست داشته باشی.هردوتون مقصرید گلم ولی خدا این توانایی رو در وجود زن گذاشته که عشق خودش رو هویدا کنه.زن سرتاپا عشقه.سرتاپا زندگیه.سرتاپا محبته، تویی که میتونی شوهرتو عاشق خودت کنی و خودتم هرلحظه بیشتر عاشق شوهرت بشی😍