2752
2734

چالش :« 

از نظرت کدوم شخصیت شرور بود که راست میگفت اما همه ازش متنفر بودن ؟ 

فرقی نمیکنه که کارتون/انیمه/سریال/فیلم باشه ؟

عکسشو بزار ......

Looki( لوکی )🖤 جدی این بچه خیلی بهش ظلم شد از طرف پدر ناتنیش ، قلب مهربونی داشت اما با یه پارچه شروریت قلبشو پوشونده بود تا صدمه نبینه.....

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-

جوکر حق های زیادی میگه

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.

دقیقاااااا تا عنوان تاپیک رو دیدم اومدم بگم لوکی

واقعا شخصیت مورد علاقمه تو مارول

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 جوکر خیلی دارک بود بنده خدا

کلا با شخصیتش و اون حالت خنثی ای که داره خیلی حال میکنم

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
دقیقاااااا تا عنوان تاپیک رو دیدم اومدم بگم لوکی واقعا شخصیت مورد علاقمه تو مارول

دقیقا لوکی خیلی معصوم بود.......

دقیقا لوکی خیلی معصوم بود.......

تو سریالش کامل معلوم شد البته من از قبل سریال هم خوشم میومد ازش

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

شاید فیلمشو ندیده باشین ولی میگم رفتین ببینین خودتون متوجه حرفم بشین شایدم با حرفم مخالف باشید

توی فیلم شب فرا رسیده شخصیت جین دابوم

هیچی نمیگم برا کسی که بخواد بره ببینه اسپویل نشه ولی همینقد بدونید این بشر تو کل فیلم مظلوم ترین بود (خیلیا مخالفن😅)(تقریبا همه)ولی از نظر من خیلی بهش ظلم شده بود و حقش بود هرکاری که کرده حتی بیشتر و با روش‌های بدترم میتونست انجام بده.

شاید فیلمشو ندیده باشین ولی میگم رفتین ببینین خودتون متوجه حرفم بشین شایدم با حرفم مخالف باشید توی ...

دقیقااااا💔

مرسیییی همه میگن تقصیر اون بوده در صورتی که مظلومممم ترین شخص ها تو فیلم یکی اون بودن یکی اون دختره ...

منم خیلییی دوسش دارم کلا تو فیلم آدمای به ظاهر شرور قلب کوچولویی دارن :// هیچکس درکشون نمیکنه