2733
2734
عنوان

چیکارکنم امتحان دوشنبه

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چهار درس تجدید بشم تک ماده میزنن قبول میشم

۴ تاشم قبول میشی یا یکیش رو،؟ منظورت همون طبسره است؟

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید...الهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س) توروخدا برای ظهور آقاجانمون دعا کنید صلوات بفرستید..هرکس به سهم خودش زمینه ظهور رو فراهم کنه ظهور نزدیک است انشالله🌷🌷🌷❤
من دهم تجربیم ۱۲ درسه . ولی انگار با زبان چینی  می‌خونی هیچی نداره  اما میای جواب بدی ک ...

وای منم دهمم و همیت اوضاع

میفهمم چیه ولی میترسم نتونم خوب ادا کنم:/

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود                          🙃🤍🌱

من دوازدهمم و نهایی منم مثل شما همش یادم میره و سختمه

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
وای منم دهمم و همیت اوضاع میفهمم چیه ولی میترسم نتونم خوب ادا کنم:/

ببین میام میخونم میبینم چیزای ساده که قطعا 

هر فرد می‌دونه هست 

ولی میای جواب بدی به سوالا یادت میره،

نمی‌دونم که خیلی بده 

حوریه تو مخ نمیمونه )))

نمی‌دونم دیگه چیکار کنم.

-تاریکه‌این‌آسمون‌حتیٰ‌بزنه‌خورشید.
2706