2752
2734

یک سال نیمه رابطمون لانگه..حدود سه چهار روزه ن پیام میده ن زنگ میزنه ؛عصر ها خودم میزنگمش حرف میزنیم.. گاهی جواب منم نمیده...بنظرتون بهش بگم احساسمو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این روابط کلا آخر و عاقبت نداره ،اگه میخوای به آرامش برسی زودتر تصمیم خودت رو بگیر و تمومش کن ،اگه نیاز به همدم داری عقلانی برو سمت ازدواج

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 
2731
به نظرم یه مشغله فکری و کاری ای داره یا ازت کمی دلخوره. خیانت خیر 

چطور بفهمم؟؟یه عصر حالم بد بود حمله اضطرابی داشتم...بهش گفتم حالم خوش نیس میخوابم...خواست صحبت کنیم ک گفتم واقعا نمیتونم...از همون روژ ب بعد اینجور سنگین شد

چطور بفهمم؟؟یه عصر حالم بد بود حمله اضطرابی داشتم...بهش گفتم حالم خوش نیس میخوابم...خواست صحبت کنیم ...

شاید از همون دلخوره. خب چرا ازش نمیپرسی مگه تعارف دارین؟ بیسیک رابطه اینه که بتونید از همدیگه راجع به احساساتتون و رفتارتون سوال کنین 

شاید از همون دلخوره. خب چرا ازش نمیپرسی مگه تعارف دارین؟ بیسیک رابطه اینه که بتونید از همدیگه راجع ب ...

آخه اینجور آدمی نبود...بدترین دعوا ها داشتیم اما ذره ای این رفتار رو نشون نداد...فکر می‌کنم سرش گرمه..شبا تا دیر وقت انلاینع

چند روز مثلا پیگیرش نباشم؟

ببین نیمخام نگران یا ناراحتت کنم اما وقتی ۴ روز میگیر نبوده ی سالم نباشی پیگیر نمیشه

این ادم لیاقت نداره ولش کن ارزش خودتو حفظ کن

پیگیر نباش تا ی هفته اگ هیچی پیگیر نشد رهاش کن

قبل وارد رابطه شدن اول خوب با طرفت صحبت کن ی هفته باهم صحبت کنین ببین اثلا بهت میخوره یا ن

2706