2752
2734
عنوان

فیک پسر شده بودم

101 بازدید | 8 پست

خدا منو ببخشه 😑

8.9سال پیش سر یه جریانی من یه بار فیک شده بودم.. فیک یه آقایی خارجی ولی شبیه ایرانیا بود...

پیجمم 5kبود و پسرایی ک اصلا نمی‌شناختم برام کامنت گذاشته بودن تاج سر. سلطان.. عشق داداش و... کسی شک نمی‌کرد 1درصدفیکه

یه پسر دیگه فالو کرد اومد پیوی حرف زدیم بهم میگفت داداش... آدرس و شماره داد برم پیشش...گیر داده بود همو ببینیم...میگفت پسر بامعرفت و با ادبی هستی.... تو لایواش میرفتم میگفت چاکرم داداش😑

اخریا ک میخواستم پیجو دلیت بزنم 

بهش گفتم داداش من دخترم... و پیچ فیکه... برگاش ریخته بود و باور نمی‌کرد... میگفت از من چ بدی دیدی ک حاضری اینارو بگی و... 😑پیج اصلیو دادم تا ول کرد 

و چیزی ک جالب بود کلی دختر میومد دایرکت پیشنهاد میداد.... دخترا هم همه خوشگل و تحصیلکرده و مستقل  و همه بلاک

حتی دور از جون خانومای متاهل 😑😑و از پسرا بدترررر

بد از اون هیچوقت فیک نزدم و توبه کردم چون چیزای جدید اعصاب  خردکن زیاد دیدم 

شماهم تا حالا فیک شدین؟ 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
🤣🤣🤣پول هم درمیاوردی؟

نه پشت کنکوری بودم و بیکار 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

دوران جهالت سالیان گذشته که هنوز واتساپ و این برنامه ها نیومده بود 

اون برنامه زنبور زرد بود بی تالک بود فکر میکنم 

من اونجا پسر بودم 

هدفم دست انداختن نبود اما بیشتر خوش می‌گذشت 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍