2752
2734

من همونم که ۹ساله با شوهرم جنگ و دعوای زیاد داریم ویه بچه ۳ساله هم داریم خیلیا اینجا منو میشناسن اختلاف فرهنگی داریم خونوادش دو سال پیش حتی اومدن تو کوچه طرف من و بچم سنگ پرت کردن

الان دو ماه و چند روزه که قهریم تو کارای دادگاهمون هستیم از طرفی دیگه این مسیرو تا یه جاییشو طی مردم و خونوادمم کنار اومدن با این قضیه بگه هم پیش خودمه و تقریبا دل کندم از طرفی شوهرم عین همیشه هی اسرار میکنه یه فرصت دیگه بده قبلا که هر چی فرصت میدادم پشیمون میشدم واسه همبنم که هی تحمل میکردم و فرصت میدادم ۹سال طول کشیده خلاصه خیلی خستم و میترسم برگردک و باز همون و اش و همون کاسه بشه 

بچمون هم همیشه توی تنش بود اما یکم دو دل شدم که بعد پشیمون نشم شوهرم حتی همین الانم توی پیامها بازم بهم بددهنی میکنه و ناامیدم میکنه اما از طرفی هم هی میگه قول میدم خیلی خوب بشم بذار برگردیم. به خاطر بچم یکم دو دل میشم. 

و دیگه ابرومون هم رفته همه فامیل هم فهمیدن. 

نظر شما چیه؟ 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ب جای شما خسته شدم  این که نشد زندگی

اره والا اما بعضیا درک نمیکنن میگن پس چطور ۹سال کنار هم بودین و لحظات خوب هم داشتین. 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.
9ساله با شوهرت جنگ و دعوا داری!!! چن سال دیگه هم صبر کن تهش یا تو میمیری یا اون

عزیزم ۲۸سالمه زود ازدواج کردم بله چون بهم نمیخوریم خیلی اختلافاتمون زیاد بپد خیلی تحمل کردیم و فرصت دادیم اما همش تو جنگ و قهر بودیم. 

خواهر عزیز اول از همه زندگیت اگه نقطه روشن داره بخاطر بچه ات برو ،در غیر اینصورت اگه دوست داری برگردی حداقل حق طلاق بهت بده یا چیزی به نامت بزنه اگه اونم سر زندگی باهاش باشه قبول میکنه 

2706