2733
2734

امیلی در پاریس 

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلم حال بد کن دارم نمیخایی؟ :))

من اون مریضیم ک وقتی حالم بده موزیک غمگین گوش میدم تا حالم بدتر شه :)

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹
2731
عزیزمم💔 من زیاد سریال نمی بینم نمیدونم علایقمون یکیه یا ن اما خب ناراحت نباش ارزش ندارع❤

ممنونم از همدردیت، میدونم میگذره...

درحال حاضر اونقد جیغ زدم ک حالم بهتره😄

میخوام سرگرم شم با ی چیزی

افرین ک انقد عاقلی ، دنبال فیلمی ک سرت گرم شه 👌هرکی بود تاپیک ناله میزاشت افرین بهت 

هیچی ارزش نداره فکرتو درگیرش کنی

کاش منم یاد بگیرم❤️‍🩹

ممنونم از همدردیت، میدونم میگذره... درحال حاضر اونقد جیغ زدم ک حالم بهتره😄 میخوام سرگرم شم با ی چ ...

نمیخوای با دوستی چیزی بری بیرون یا پیتزا  بستنی بخوزی

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   
ممنونم از همدردیت، میدونم میگذره... درحال حاضر اونقد جیغ زدم ک حالم بهتره😄 میخوام سرگرم شم با ی چ ...

اوهوم زمان کمرنگش می کنه

وای عزیزم خودتو اذیت نکن💔☹

دو بونگ سون زن قوی خوبهه

آشنای من، من غریبم بی تو...

یه کاسه تخم مرغ اب پز درست کن بزن خندوانه

در همون حینی ک داری میزاری تو لپت

باهاشون بخون دووع دووع دووع دووع دوو بوم بوم بوم 

مث هما زن نقی :)))

فیلم حال بد کن دارم نمیخایی؟ :)) من اون مریضیم ک وقتی حالم بده موزیک غمگین گوش میدم تا حالم بدتر شه ...

نه نه ممنون🙂ب اندازه کافی احساس خفگی دارم نمیتونم تحمل کنم بار غم بیشترو❤شمام گوش نده فایده ای نداره جز درد بیشتر

ممنونم ی کوچولو موضوعش توضیح میدین ببینم باب سلیقم هست یانه، البته اگر حوصله دارین❤

امیلی، زنی  آمریکایی که برای یک فرصت شغلی اتفاقی به پاریس سفر می‌کند حضور دارد. در آنجا او می‌کوشد تا در محل کارش موفق شود، حال آن که به دنبال عشق می‌گردد و یک درگیری فرهنگی نیز با روش پرورش میانه غربی «خسته‌کننده» خود تجربه می‌کند    ..... میدونی فضاش و نورپردازیش حال ادمو جا میاره شاده فضاش

وارثان ، روباه نه دم ، زیبای حقیقی ، نسل خورشید ، تو کیستی ، پینو کیو ، افسانه دریای آبی ، پسران برتر از گل ، تو زیبایی ، صدای جادو ، مدرسه ۲۰۱۷ ، سیندرلا و چهار شوالیه و .... 

اینا سریالای کره این که دوستشون داشتم 😊

اوپا :⁠-⁠) هوانگ این یوپ 😘🌷
افرین ک انقد عاقلی ، دنبال فیلمی ک سرت گرم شه 👌هرکی بود تاپیک ناله میزاشت افرین بهت  هیچی ارز ...

ناله هامو کردم...از ی جایی ب بعد اونقد لبریز از حس بد میشی ک دیگ ظرفیت نمیمونه برای غم بیشتر

2706