2733
2734

سلام رفقا

یه مدتی هست نمایندگی فروش چای و دمنوش و قهوه فوری رو گرفتم ولی متاسفانه تا الان حتی یک نفر هم ازم خرید نکرده😔😔

شوهرم هر وقت از سرکار میاد خونه بهم میگه ایم کار فایده نداره و فلان و یه جوری دلم رو میشکنه😭😭

من دوست دارم خودم کار کنم و درآمد داشته باشم ولی با یکی بچه دوسال و سه ماهه و یه بچه یه سال و چهار ماهه و شش ماه بارداری کجا میتونم کار کنم😭😭

کاش یه نفر پیدا می‌شد ازم حمایت می‌کرد تا شوهرم اینقدر سرکوفت نزنه😭😭

بچه ها لطفا برام دعا کنید مشتری هام زیاد بشه و به دآمدی برسم که شوهرم اصلا تصورش رو هم نمیکنه😥🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه فروش آنلاین داری تنها راهش اینه که با محصولات خودت بلاگری انجام بدی ، یه پیج اینستاگرام راه بنداز ، میتونی تصویر خودت و نشون ندی ، زمانبره ولی شدنیه ، خلاق باش و ویدئو های متفاوت بساز ، اولش برای شروع میتونی به چند تا پیج که فالوور زیاد دارن تبلیغ بدی 

سومی نتیجه اعتمادم به پیشگیری همسرم بود🤦🏻‍♀️

فعلاکارنکن،به بچه هات برس تایکم بزرگ شن بعدش به فکرکارباش بچه خیلی توجه میخواد

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
3 تا بچه داری یعنی  تا حدودی هیچ کار  مگه این که آنلاین شاپ بزنی

خوب یه جورایی دارم به صورت مجازی دنبال خریدار میگردم و تو روبیکا و ایتا فعالیت میکنم ولی هنوز کسی ازم خرید نکرده و با اینکه تازه شروع کردم شوهرم هی سرکوفت میزنه

2706