2752
2734

آقا چون نه همدیگرو میشناسیم نه اون کسی که داریم غیبتشو میکنیم پس گناه نمیشه😁

یکی هست از دوستان،دختره خیلی پوستش تیره ست تو جمع میخواستن صداش کنن یه سیاه ته اسمش میبستن.

بعد این عاشق یکی از پسرای جمع بود پسره هی مسخرش میکرد،مامانش نمیذاشت تنها جایی بره گوشیم نداشت.

از وقتی رفته دانشگاه موهاشو بلوند کرده👱🏿‍♀️ یه رل خفن گیر آورده پسره پولدااار باهم آنلاین شاپ زدن همش مسافرتن شمالو جنوبو کردان.ناخوناشو کاشته تا ناموس.یه حلقه طلاییم میندازه. دائمم دابسمش میگیره با پسره

بعد من مث چی کار میکنم دریغ از یه جو پیشرفت🥲

شمام بگین دورهمیم سبزه پاک کنیم🥗🌱

اهل غیبت نیستم😁

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان همه کسایی که اهلش نیستن اومدن غیبتها رو بخونن😁

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
عشقم رنگ پوست که خلقت خداست  .ولی منم میخوام غیبت بکی بکنم  فامیل شوهرم  خاک تو سر ...

میگی رنگ پول خلقت خداست بعد نوبت خودت شد ب یکی دیگه گفتی سیاه ک🤣🤣🤣🤣🤣

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
از کی بگم دقیقا؟ خیلی زیادن خیلی خیلی زیاد اونقدر زیاد ک حوصله ندارم همشو تایپ کنم

اونی که بخوای هی بگی ازش دورچوریات میگن عح بسه دیگه.

این بشر خیلی رو مخمه کلا نکبت بودن میباره ازش.

وگرنه که منم زیاد دارم ازین کیسا

عشقم رنگ پوست که خلقت خداست  .ولی منم میخوام غیبت بکی بکنم  فامیل شوهرم  خاک تو سر ...

بذار من غیبت یه فامیلها خودمو بکنم 

دیشب خونه مامانم جلو سه تا داداشاش و باباش دو تا سینه های شل و گندشو انداخته بیرون بچه شیر میده انگار نه اینگار اینا آدمن درسته محرمن ولی خیییلی زشته حرکتش من همیشه خجالت میکشم

خیلی هم چاقه بلوزشو تا زیر سینه میده بالا بچش هم عادت کرده یکی رو میخوره نوک اون یکی تو دستشه تابش میده😐

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
اونی که بخوای هی بگی ازش دورچوریات میگن عح بسه دیگه. این بشر خیلی رو مخمه کلا نکبت بودن میباره ازش. ...

آخه من هیچ‌جا نمیگم 

تو فامیل ک نمیشه گفت 

فقط پیش ی چندتا از دوستام میگیم اونا میگن منم میگم