2752
2734

این هفته خواستگار دارم یک مرتبه بیشتر همو ندیدیم اونم تو محل کار با مانتو بودم انشالله قسمت همه مجردها .الان که میخان بیان برای آشنایی نمیدونم چه لباسی بپوشم .مانتو شلوار .سارافن شلوار .بلوز دامن .اصلا چه رنگی باشه چون فردا میخام برم خرید .راستی سنم هم ۴۱ ساله .

سارافون شلوار آبی بپوش با زیر سارافون سفید

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چیزی ک همیشه جلو مهمون آقا می‌پوشید 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

کت و دامن

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

مبارک باشه عزیزم😍

سارافون مشکی با زیر سارافونی سفید و شلوار رسمی اینجوری راحت تری تا با کت و دامن

🍀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🍀🍁🍁🍁🌸🌼پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا🌼🌸🍁🍁🍁
2706