2733
2734

امشب‌برام‌میخواد‌خاستگار بیاد‌نه‌من‌اونو‌دیدم‌نه‌اون‌منو

بچه‌اول‌‌خانواده هستم‌‌واینکه‌منو‌به‌پسره‌معرفی‌کردن😎

شاید‌اون‌ازم‌خوشش‌نیاد😒شایدم‌من‌از‌اون😅

قدم‌زیاد‌بلند‌نیست‌اعتماد‌بنفس‌ندارم‌‌خدایا😑

رفتارم‌بنظرتون‌چجوری‌باشه‌هنوز‌ندیدمشون🙄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خوشبحالت حالا من دارم از استرس امتحان دینی میمیرم وتو خاستگاریته امشب😂

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

بازم تو🤣

ما دوتا عروسی پیش رو داریم مطمئنم قطعا کسی پیدا میشه و از الان امادگی ندارم🤣

قبلا مامانم نیومده رد میکرد الان میگه ی فرصت میدم ع خودشون دفاع کنن 

سنم کمه ها

ولی اینجا طبیعیه از اینا گذشته تو ی شهر عقب مونده ام تنها دلیلی ک دلم میخواد ازدواج کنم اینه ک از این شهر برم🥲

منم اعتماد بنفس صفر 

هیکلمم تو پره حس میکنم خیل بده:/

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...

‌دمپایی روفرشی پاشنه دار بپوش اگه داری

و اینکه من همه خواستگارام همینجوری بودن 😁   طبیعیه استرس داشته باشی همه دارن.   توی اتاق بشین مادرت سلام احوال پرسی که کرد اومدن نشستن بعد منتظر باش تا مامانت بیاد بهت بگه بیا چایی بریز.   بعدم برو سلام کن و به خانوما دست بده بعدم آشپزخونه و چایی.  اول به مهمونا تعارف کن به ترتیب سن پسره نفر آخر.   بعد خونواده خودت.   بعدم بشین هیچی نگو

منم‌چند‌روز‌دیگه‌امتحانات‌پایان‌ترمم‌هست‌🤣 خوشی‌کجا‌بود‌خواهر😂

شتتت حالا حداقل امشبو خوش باش😁😂

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
2706