2733
2734
عنوان

بیاید بگم خواستگارم چی گفت

305 بازدید | 32 پست

بهم گفت دیگه دوران تو خونه موندن نیست باید کار کرد و....

منم گفتم من اگه دلم بخواد کار میکنم نخوادم نمیکنم 

اونم گفت ن اینطور نمیشه شما کار کن همه پولات مال خودت اما کار کن

حس بدی ازش گرفتم دوست ندارم کسی مجبورم کنه کار کنم شاید اگه کسی بهم نگه خودم با تمام توانم کار کنم اما اگه حس کنم یکی داره مجبورم میکنه بمیرمم نمیرم سرکار 

نظر شما چیه؟

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚

قبول نکن

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا فکر میکنی نباید بری سرکار؟

من نمیگم نمیرم سرکار

میگم چرا باید ی پسر با این ذهنیت بیاد خواستگاری؟ 

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚

حرفش درسته زمان تو خونه موندن نیست 

احتمالا از خانم اجتماعی و مستقل خوشش میاد

از طرفی تامین هزینه زندگی فقط ب عهده مرد نیست

خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد راهی که رفتی رو به غروبِ رو به سحر نیست شب زده برگرد
اصل حرفش درسته اما منم خوشم نیمد انگار داره از الان میفرستت سرکار خرج خودتو دربیاری

اره دقیقا و بهشم گفتم اگه من قراره خودم پول دربیارم ماشین بخرم لباس بخرم خونه بخرم فکر کنم باید زن بگیرم ن ک شوهر کنم

حرفش درسته زمان تو خونه موندن نیست  احتمالا از خانم اجتماعی و مستقل خوشش میاد از طرفی تامین ه ...

من نمیگم نمیرم سرکار

میگم چرا باید ی پسر با این ذهنیت بیاد خواستگاری؟ 

2706