2733
2734

ببین خیلی اخلاقای گند داره حوصله هم ندارم توضیح بدم خلاصه بگم ، افکارش خیلی خرابه یکی از خواهرام طلاق گرفته بود بهش میگفت دست دوم،

دخترعموش بنده خدا کوتاه قده از نظرمن که مشکلی نیست اما دیشب مامانه فضول من پرسید اون ازدواج نکرده(یکی نیست بگه به تو چه همیشه فضولی میکنه و  فقط این نیست کلا با اخلاقاش گند زده تو زندگیمون ) دامادمون برگشت گفت اونم موند ترشید دیگه ، قدشم که کوتاهه کی میگیرتش واقعا صدای شکستن قلبمو شنیدم اولا به خاطر اون دختر که خیلی خانوم  و خوبو مظلومه دوم به خاطر خودم چون خودمم هنوز مجردم احتمالا پشت سر منم حرف میزنه قبلنم زده خیلی کثافطه خلاصه حالم ازش بهم میخوره رو هم بدی ازت سواستفاده هم میکنه تهمت نمیزنم دیدم  

کاش اینجور ادما رو که حرف دهنشون رو نمیفهمن تحریم کنیم ادم بشن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظرم یک بار مودبانه حالشو بگیر

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋

اسی با اجازه خوشگلاااا برای تاپیک آخرم گزارش میزنید لطفا ده نفر بزنن حله❤️❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
مگه خودش چه گوهیه البته ببخشیدا . اینجور آدما اعتماد به نفس خودشونو باتحقیربقیه بدست میارن

کاش ببینی هیچ گوهی نیست به خدا نه جذابیت داره نه قد نه هیکل نه تیپ ، فقط پوستش سفیده که فقط به اون مینازه 

2706