2733
2734

دقت کنین اگر توان اینو نداره که پتانسل اینو داشته باشه انقد خودشو قوی نگه داره از لحاظ روحی و روانی کم نیاره و بتونه بچه ها رو ساپورت درست و سالم عاطفی کنه... که معمولا شدنی نیست. و خیلی از زنان بخاطر وابستگی بیمارگونه خودشون به شوهران مشکل دارشون بچه ها رو بهانه میکنن،  یا هم حاظر نیستن زحمت پول درآوردن به خودشون بدن و میگن یه سقفی داریم یه غذایی هم می یاد بخاطر بچه بمونم. آخه بخاطر بچه؟ بس کن زن،، تو وقتی خودت بیمارشدی صبح تا شب بخاطر بی توجهی ها و خیانتای شوهرت  بچه هاتو کیسه بوکس کردی و رو بچه ها خالی میکنی خودتو لطفا نگو بخاطر بچه ها... بگو بخاطر ترسا و بی عرضگی های خودم،

بله تا وقتی نگاهت به خونوادت باشه برای بعد طلاق یکی از بهانه هاتم حمایت نداشتنه،. ولی یادت باشه خدا گفته از تو حرکت از من برکت، تا تو قدمی برای آزاد شدن خودت برنداری زندگیت تغییری نمیکنه و روز به روز بیمارتر و فرسوده تر میشی و بچه های بیمار و عصبی هم تحویل جامعه میدی، 

کارکردن اونم بادوتابچه اونم برای زنی که نه سوادداره نه مهارت اصلا اسوون نیست

بعضی وقتهابایدبخاطربچه اات باهمون شوهرخیانتکاربمونی

شایدشوهرخوبی نیس امابابای خوبی باشه

حرف هاتون خوب بود 

البته شکست عشقی حاصل از خیانت، ممکن هست به جنون عشق برسه و اگر به جنون عشق برسه، حتی از شخص عاشق هم بدتر میشه و یا حرف های عادی جنون عشق کنترل نمیشه 

و اولین قدم برای این افراد، درک کردن شون هست و بعد یک روانشناس، آروم آروم باهاشون هم قدم بشه 

چون خیانت خیلیییی دردش وحشتناک هست 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این نسخه ها که می‌پیچید به درد همه نمیخوره یکی مثل من آرامش داریم شوهرم وضعش خوبه خودم میرم کار نهایت ده تومن درآمد دارم چرا این خونه و زندکی را رها کنم و برم و بچه هام توی بی پولی بزرگ بشن و بدون محبت پدر و خانواده

اگه زنی نتونه به هر دلیلی بچه ش و از مرد  بگیره باید تمام سختی ها رو تحمل کنه . بعضیا خیلی راحت بجه رو ول میکنن میرن دنیال زندگی شون. یا باید مادر مثل شیر بالا سر بچه ش باشه و تامینش کنه . اگه نمی تونه هر سختی و باید تحمل کنه تو رندگی وایسه. تا از ادامه زندگی اطمینان پیدا نکردن نباید بچه دار بشن

خانم محترم وقت بحث بچست نمیشه بدون ی قرون پول جدا شد بگی مهرم حلال خدافظ و قطعا تو اون زندگی انقد اسیب دیده شدی ک کار پیدا کردن و پول دراوردن خیلی سخت میشه برات اما ادم بخواد جدا بشه دیر یا زود راهشو پیدا میکنه

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
خانم محترم وقت بحث بچست نمیشه بدون ی قرون پول جدا شد بگی مهرم حلال خدافظ و قطعا تو اون زندگی انقد اس ...

از نظر قانونی زن موظف به نگه داری بچه ها نیست، مگر طبق قرار داد یا عواطف مادری و ترس از قضاوت های عوام ضد زن، وگرنه روال بر این باشه که زن بچه ها رو نگه داره مرد باید نفقشون رو بده. بهرحال این قوانین ضد ژن یه جاییش هم به نفع ما زنان شد از اینور، خخ.

از نظر قانونی زن موظف به نگه داری بچه ها نیست، مگر طبق قرار داد یا عواطف مادری و ترس از قضاوت های عو ...

تو انگار نمیدونی بعضی از مردا چقدر میتونن بازیت بدن و حتی نفقه بچه خودشونم نپردازن  

انقد راحت بود تصمیم گرفتن ک مبگرفتیم بچه ای ک بیس چاری چسبیده ب من چطوری مبتونم بدم ب بابای خیانت کار اخه اون پدر ک اگ پدری کردن حالیش باشه بچشو اواره و بی خونه خانواده نمبکنه که 

تو انگار نمیدونی بعضی از مردا چقدر میتونن بازیت بدن و حتی نفقه بچه خودشونم نپردازن   انقد راحت ...

خب شما اگه پتانسیلش رو دارین بمونیند عزیزم، من توی عنوان هم توضیح دادم کسی که میتونه بمونه مختاره بمونه،، بعضیا نمیتونن براشون خیلی سنگینه این قضایا و حاظرن کمتر بخورن و کمتر بپوشن ولی از همچین آدم و زندگی ای جدا شن.

خب شما اگه پتانسیلش رو دارین بمونیند عزیزم، من توی عنوان هم توضیح دادم کسی که میتونه بمونه مختاره بم ...

من ب محض اینکه ماهی حتی ده تومن بتونم درارم جدا میشم 

من ب محض اینکه ماهی حتی ده تومن بتونم درارم جدا میشم 

اگه بچتون دختره و آرومه میتونین پرستار سالمند شین هم سقف امن هست شبا بخوابین بعضیا اتاق هم میدن برای پرستار،، یا هم اگه پس اندازی در حد طلا و.. دارین میشه سوییت کوچیک رهن کنین و روزا برین فروشندگی مغازه و... خیلی کارا میشه کرد

2706