2733
2734

با بعضی از آشناها و فامیل که بچه دار میشن دعوا می‌کنه که وقتی میدونید شغل و درآمد ثابتی ندارید یا درآمدت پایینه یا فقیری چرا بچه دار میشی..

حالا یکی  هست میگیم دلت بچه خواست ،چرا دوتاشون و سه تاشون می‌کنی بعد هی مینالی که خرجشانو نمیتونم بدم..بعد بچه با حسرت و بدبختی و عقده بزرگ میشه 

خیلی سر این موضوع دعوا می‌کنه با بعضی هاشون 

الان یکی از فامیل که درآمد و ایناش یکم پایینه بچه ۳ به دنیا اومده هرکاری می‌کنم نمیاد بریم تبریک بگیم و میگه حق نداری هدیه بدی 

لج می‌کنه بعد ببینتشان دعوا می‌کنه که چرا بچه دار شدید 

من میگم تو چکار داری 

بعد میگه فردا من این بچه ها رو میبینم که تو حسرت و بدبختی و نداری بزرگ میشن خب عصاب و روانم بهم می‌ریزه خب فکرم درگیرشان میشه درونم آرامش نداره

پس به منم ربط داره

بدترین حرفی که به شوهرم بگی عصبی میشه این که میگن 

خدا با بچه خرج و برکت میده بزرگ میشه 

خیلی از این حرف بدش میاد میگه با این تفکر این همه بچه رو به دنیا آوردن پر از حسرت و عقده کردن و تو فقر و نداری بزرگ شدن آره بزرگ شدن ولی تف تو اون بزرگ شدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اونا خودشون میدونن که بچه دار شدن برمیگردن بخش یه چیزی میگن یبار، حالش جا میاد، نمیگم حرفش اشتباهه ولی این همه واکنش واقعن عجیبه، یعنی خودتون نمیخواید بچه دار شید؟

.In a world where you can be anyone, be yourself
2731

بگو  باید سقط میکردن؟  گناهشو تو گردن میگیری

بعدشم وقتی از بقیه ایراد میگیری نمیمیری تا سر خودت بیاد 

شاید ترک کرد اخلاق بدشو 

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .

البته حرف های همسرتون قبول دارم ولی وقتی می تونه بهشون دعوا کنه که اونها بیاند خرجی بچه اشون از شوهرت بخوان! 

واقعیت که نمی شه برای زندگی مردم و بچه دار شدنشون تصمیم بگیری، خودشون می دونند و زندگیشون! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
البته که به همسر شما ربطی نداره ولی اگر میاند جلو همسرتون مینالند قطعا حق داره

تو فامیل داشتیم همیشه از نداری مینالن 

گاها شوهرم بهشون کمک کرده 

بعد الان ۴ تا بچه کوچیک داره

خدا روزی رسونه ولی با عقل و منطق 

خدا مسبب الاسبابه 

یعنی فردی که میخواد بچه دار بشه باید شرایط رو بسنجه 

تروخدا خواهش میکنم نیاید بگید مگر اونی که فقیره دل نداره که بچه بیاره؟ 

خب چرا هم دل داره هم می‌تونه اقدام کنه 

ولی آیا به آینده به بهداشت ، خوراک، امنیت، تامین معاش، تامین شرایط تحصیل و اموزش، هزینه برای استعداد های اون کودک و ... فکر کرده 

بچه داشتن خیلی شیرینه خیلیییی 

ولی بیاید بپذیریم دیدن رنج بچه ها عذاب اورترین اتفاق دنیاست  

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌
دو تا بچه برای دهه 50 و 60 خوبه  برای دهه 70 و 80یکی

اینو کی تعیین میکنه؟

ما بچه دار نشیم که اتباع تولید مثل کنن ایران؟ که دست بگیرن کشورو ؟؟

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .

شوهرت یه اتئیست بالفطرست که اصلا خدا رو نمیبینه هرچند به زبانش غیر از این باشه ... چون خدا گفتم شما روزی بچه رو نمیدین من میدم ، روزی بچه در دستان خداست نه مادر پدر 

و همچنین بی فکر و بی منطق 

اتفاقا پولدارترین هم باشه باید بذاری بچه با سختی های مناسب سنش بزرگ شه 

از سن پایین خودت غذا دهنش نذاری 

کمی بزرگ تر شد کارای سخت تر بهش بدی تو نوجوونی بفرستی بدون مزد نجاری کنه ، این بچه در آینده میشه یه دانشمند بزرگ

که چی هلو بپر تو گلو بدی بهش؟؟ بعد این در آینده شوهر میشه واسه زنش؟؟ یا زن میشه واسه همسرش؟؟

حسبی الله ❤

عزیزم واقعا کار جالبی نیست که سرش تو رخت خوابه مردمه این قضیه واقعا یکی از خصوصی ترین تصمیمات زوج هاست هیچ کس جز خودشون نباید راجبش نظر بده

حالا یکی میخواد چند تا بچه بیاره 

یکی نه کلان بچه نمیخواد

2706