2733
2734
عنوان

حرکت زشت برادرزادم

138 بازدید | 9 پست

ما امروز همگی دست جمعی با دوتا از برادر هام و زن و بچه هامون بعلاوه پدر و مادرم رفتیم باغ و کباب درست کردیم.

یکی از برادر هام  با زن و بچه هایش دیرتر اومد

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
حرف برادر زاده بد نبود؟ به مامانش گفت ولشون کن خودشون میشورن؟ اصلا به اون چه ربطی داشت؟؟

خب  اولا اون باید خودش تعارف میزد حالا که نشستن نباید اینم میگفت اصلا زشته. این نشونه  بی ادبیه

خب  اولا اون باید خودش تعارف میزد حالا که نشستن نباید اینم میگفت اصلا زشته. این نشونه  بی ...

دقیقا.ما خودمون بلند شدیم بریم ظرف بشوریم.به مامانش گفت ولشون کن خودشون میشورن.همون حرفی نمی‌زند و بلند نمیشدن اصلا ناراحت نمیشدم

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
دقیقا.ما خودمون بلند شدیم بریم ظرف بشوریم.به مامانش گفت ولشون کن خودشون میشورن.همون حرفی نمی‌زند و ب ...

عیبی نداره بذار پای نادانی و بچه بودنش دیگه یه حرفی زده احتمالا بعدشم فهمیده گند زده