2752
2734

چیکار کنم

چه ورزشی بکنم جز پیاده روی و شنا تا این کالری مصرفیم حداقل ۵۰۰ تاش بسوزه؟

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چی خوردی مگه ؟

کوفت خوردم

صبحانم شد ۲۵۰

نهارمم مرغ شکم پر با برنج یه عالمه خوردم😪

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
چی خوردی مگه ؟

خیلی غذاها کالریشون بالاست شاید کم خورده باشی اما به اندازه کل روز مجازت رو تکمیل میکنه

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
گروه لاغری روبیکا داریم خواستید ادد کنم

باشه

و منی که دوره تثبیتم

۱۸۰۰مجازم

و دیشب ۱۲۰۰تا خوردم

کلا شاید هفته ای یه بار ۱۸۰۰تا پر شه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
کوفت خوردم صبحانم شد ۲۵۰ نهارمم مرغ شکم پر با برنج یه عالمه خوردم😪

ای کاش لااقل به جای برنج به همون مرغ رو میاوردی لااقل پروتئینت بالا میرفت و زودتر سیر میشدی

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
ای کاش لااقل به جای برنج به همون مرغ رو میاوردی لااقل پروتئینت بالا میرفت و زودتر سیر میشدی

😭😭😭😭اگه میدونی بگو چیکار کنم خیلی عذاب وجدان دارم

بچه ها من دو اسلایس کیک تولد پرخامه خوردم الان چه ورزشی کنم سریع بسوزونع

برو ۵دور 

دوره شهر بدو 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706