2752
2734

بهم میگه باهات حال نمیکنم میرم بیرون دیگران میبینم میام خونه تو میبینم میبینم با یکی دیگه بیشتر حال میکنم حرف میزنم حالم بهتره تا تو باهم خوبیم و.. ولی تو این زندگی میبینم حال نمیکنم حالم خوب نیس حرف زدن ها الکیمون نگاه نکن که حال دلم خوب نیس میگم این اشتباه تموم کنم چرا الکی خودم تو یه اشتباه نگه دارم راستش من انقدر زشت یا انقد بد نیستم خوشکلم فقط حوری نیستم این بی عیب نقص میخواد اینجور که این میگه از خودم تعریف نمیکنما در کل میگم که بدونید وقتی اینجور میگه انقد بد نیستم ماه ده سال تمام هیچا نرفتیم فک کنید هیچ تفریحی هیچی ها حتی خرید اینا شاید هر دو سال یه بار به زور بهش میگم وقتی هیچ خوشی ندتشتیم معلومه تو یه سلول انفرادی بودم با من حال نمیکنی 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

متاسفم خدا به زندگیت یه سر و سامون بده

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
2706