2733
2734

پسر۸ماهه ام زیر نمودار رشده چجوری باید اقدام کنم این یارانه رو بدن بهمون 

مادر یه عدد دوقلو دختر.👭..آقایون سایت درخواست و نظر نذارن مچکرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باید بری پایگاه بهداشت محل زندگیتون همونجا که واکسن میزنی  بعدمراقب سلامت اونجا اسم کودک با اطلاعتشو میفرسته به کارشناس تغذیه مرکز بهداشت شهرتون بعد اون کارشناس اسمشو میفرسته وزارت خونه از اون به بعد تا ۵ سالگی کارتش شارژ میشه

باید بری پایگاه بهداشت محل زندگیتون همونجا که واکسن میزنی  بعدمراقب سلامت اونجا اسم کودک با اطل ...

چقدر طول میکشه تا جوابش بیاد؟من دوهفته پیش اقدام کردم،گفتن خبر میدیم

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.
چون نمودارش زیر رشده شیر مصنوعی یارانه ای هم میتونی بگیری ولی فقط تا یک سالگی تعلق میگیره بعد یک سال ...

الان ۸ ماهشه شیرخشک نمیخوره ک😔

مادر یه عدد دوقلو دختر.👭..آقایون سایت درخواست و نظر نذارن مچکرم
2706