2733
2734

توی مراسم محرمیت موقت به داماد کادو میدن؟

بعضیا میگن رسم نیست ،فقط به عروس میدن

ولی خیلیا به داماد هم برای احترام و به خاطر اینکه مثلا توی دوران آشنایی به مناسبت های مختلف مثل روزدختر کادو آوردن

یا هزینه های مشاوره رو کامل حساب کردن یه چیزی میدن که یک جورایی جبران بشه

خوبه به نظرتون این کار یانه؟

نه ، پر رو میشه 

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواستی هدیه بدی بده ولی پروش نکن ک میشه وظیفه

قرار نیس هر هدیه ای یا خرجی ک پسر کرد دختر هم جبران کنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

اوووم🤔

ما بله برون گرفتیم مامانم برامون ساعت ست خرید

درواقع سر عقد میخرن اما من چون از ی ساعت خوشم اومده بود برامون گرفت کادو داد

تو این تایم که نامزد بودیم خب کادوهای مختلف دادیم...

خواستی هدیه بدی بده ولی پروش نکن ک میشه وظیفه قرار نیس هر هدیه ای یا خرجی ک پسر کرد دختر هم جبران ک ...

دقیقا کاری که توروسنای ما مده. یه جوراب واسه عروس میارن باید فرداش یه جوراب واسه دامادببری😑خیلی حال بهم زنه

دقیقا کاری که توروسنای ما مده. یه جوراب واسه عروس میارن باید فرداش یه جوراب واسه دامادببری😑خیلی حال ...

روستا شورشو درمیارن😐دیدم ها مثلا مخان دخترو‌نشون کنن بضی روستاها میگن باید ی چ بدی ی تیکه طلا

مخاد چادر بندازی سرش ی تیکه طلا مخاد بلع بدع ی تیکه طلا

انگار فروشیع

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2706