2752
2734

تاپیک تکراریه)

چند روز پیش اومدم گفتم با دوس پسرم رفتیم بیرون تا ۴ باهاش بیرون بودم یه ناهار واسم نخرید 

کلا خساست زیاد ازش دیدم مثلا کادو می‌خرید می‌رفت از دیوار می‌خرید دست دوم بود یه جاش در می‌رفت یا خراب می‌شد 

ناهار میدادن بهش سرکار نصغشو میخورد نصفشو میوورد برای من ، هم مونده میشد خوب و هم ظاهرش به هم می‌خورد (یکسال این کارو کرد)

یا تولدم بود با دوستاش جمع بودیم برای اینکه پول غذای بیرون نده خودم با لباس و کلی و آرایش و چسان فسان داشتم آشپزی میکردم برای مهمونا 

ناراحت میشدم ولی دوسش داشتم چیزی نمیگفتم و خوب حداقل سعی میکرد خوشحالم کنه حتی اگه اینجوری بود و خوب گاهی رستوران اینا هم می‌رفتیم مثلا دو هفته یکبار (اونم دو سال اول ) 

وقتی قرار ازدواج گذاشتیم گفت وام ازدواجتو بده من جهاز هم هر چقدر میتونی بیار هر چی موند میگیریم خودمون، یا می‌نشست تو ماشین حساب حساب میکرد که جهازم چقدر میشخ، موقع حساب کردن حقوق رو حقوق منم حساب باز میکرد ، از منم توقع داشت آنچنانی خرید نکنم و قانع باشم و چیزی نخوام، خونه هم نداره مغازه اش اجاره ایه و یه ماشین داره 

من چند روز پیش خیلی عصبی شدم رفتم بهش گفتم ، گفتم تو مرد نیستی انگار بلد نیستی حمایت کنی، یه بار نگفتی چیزی نیاز ندازی، تا حالا یه پفک ازت نخواستم بسکه گفتی فلانی میخواد فلانیو تیغ بزنه ترسیدم بگم فکر بد بکنی، البته نمیتونم بگم چیزی نمبخرید ولی اولا منت میذاشت دوما فشار میومد بهش سوما خودم جرات نداشتم چیزی ازش بخوام 

اونم میگه تو عوض شدی ، پولکی شدی، اینهمه مدت فیلم بازی کردی در حالیکه من فقط سر عقل اومدم. الان من پولکیم؟ 

الان خیلی ناراحتم که گفتم میگم کاش نمیکفنم ، میگم شاید توقع من زیادیه؟؟؟؟؟ این می‌تونه شوهر خوبی باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نیست خودتو نجات بده ،

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
2731

ن عزیزم باهاش اذیت میشی ...مرد دست و دلباز نعمته ...من حالم از آدم خسیس بهم میخوره عه ...سعی کن تغییرش بدی ولی فک نکنم تغییر کنه ...فردا روز توی زندگیت نمیتونی ی لباس ازش بخای ...صددرصد میگ آرایش ی چیز اضافیه لوازمش گرونه بزار کنار ...یکبار زندگی می‌کنی با کسی زندگی کن ک حالتو خوب کنه ...

حالت خوبه؟خودت یه دور از اول بخون ببین اگه خواهرت با همچین ادمی تورابطه بود که پس مونده عداشو میاورد میداد دستش چه حالی میشدی؟

یه سری دختر خانما انگار عاشق میشین دیگه دوراز جون کور وکر هم میشین 

زندگی شوخی نیستا بپا بدبخت نشی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

این اصلاشوهرخوبی نمیشه چراباهمچین آدمی ادامه دادی قشنگ معلومه خسیسه وبدترش اینه که همین آدم خسیس بایدببینی فرداهی براخواهرمادرش خرج میکنه به توکه میرسه بایدقانع باشی.حالام جلوی ضرروهرجابگیری منفعته

فقط یه سوال

چرا غذای دهنیشو میخوردی؟

چرا خونتون غذا نمیخوردی منتظر اون میموندی یچیزی بیاره بخوری؟

بسییییبار تعجب کردم

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
فقط یه سوال چرا غذای دهنیشو میخوردی؟ چرا خونتون غذا نمیخوردی منتظر اون میموندی یچیزی بیاره بخوری؟ ...

من سرکار میرفتم شاغل بودم عصر میومد دنبالم غذاذ رو میداد بهم، نمیگذفنما زور میکرد دیگه دفعه های بعد یخودم خودکار می‌گرفتم فرداش می‌بردم برای گربه های شرکت 

الان مثلا با همچین ادمی چرا موندی.الان این اینطوری میکنه فکر ۵سال اینده تو بعد ازدواج کردی .خدای نکرده رو به قبلت میکنه از خساست.ولش کن بابا پیر میشی خساست خیلی بده تو زنگی حسرت همه چی تو دلت میمونه .همین بهونه کن ولش کن خواست برگرده راه نده 

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
2706