2752
2734

یعنی قشنگ اینجا از ۲۴ ساعت ما از ساعت ۴ صبح تا ۷ آب داریم 

اگه بادم بره منبع پر کنم اون روز بدون آب

وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۹۴🥰 هدف اول ۹۰ هدف دو م ۸۰ هدف سوم ۷۰ هدف چهارم ۶۰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توفاضلاب دیگه...میبینی تو کوچه ها آب جمع شده موقع بارون...چون آب میره توشون میزنه بالا البته بااطمینان نمیگم اینو از بابام شنیدموفقط

اگ زیر پستت کامنت گذاشتم یا تاپیک زدم یا کلا اثری از من تونی نی سایت بود دعوام کنید(خیلی میام نی نی سایت خیلییییییییییییییییی)
2731
توفاضلاب دیگه...میبینی تو کوچه ها آب جمع شده موقع بارون...چون آب میره توشون میزنه بالا البته بااطمین ...

اره دیگه

واقعا حیف

سیل برده همه جارو . پره آبه .

اما ذخیره سازی نکردن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
سیل برده همه جارو . پره آبه . اما ذخیره سازی نکردن 

اخه سفره های  زیر زمینی هم  اصلا پر نشدن

الان چاه آب اینجا داره خشک میشه دیگه

آره حتی توی هند ک تقریبا جهان سومی گفته میشه روی سدهاشون پنل خورشیدی زدن تراز تاخیرات جلوگیری کنن و انرژی هم تولید میشه بعد اینجا

اگ زیر پستت کامنت گذاشتم یا تاپیک زدم یا کلا اثری از من تونی نی سایت بود دعوام کنید(خیلی میام نی نی سایت خیلییییییییییییییییی)
آره حتی توی هند ک تقریبا جهان سومی گفته میشه روی سدهاشون پنل خورشیدی زدن تراز تاخیرات جلوگیری کنن و ...

واقعا حیف

آب ها رو میفروشن به کشورای دیگه همونطور خاک رو می‌فروشند ما لب مرز زندگی میکنین روزی هزارتا کامیون و ماشین عراقی میاد گازوئیل و سوخت میبره ماهی و میگو از اینجا صید میکنن میدن به کشورای عربی حومه، خاک رو دیدم میبرن حتی نخل چیه نخل ها رو هم رو کامیون و میبرند