2733
2734
عنوان

کهیر و لرز

55 بازدید | 9 پست

سلام دوستان

من سه روز پیش بدنم کامل ریخت بیرون و کهیر زد که فورا رفتم اورژانس آزمایش گرفتن و گفتن نرماله همه چی و الرژیه 

الانباز بدنم ریخته بیرون لرز هم دارم کسی تجربه ای داره کمک کنه چون واقعا از استرس فشارم افتاده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خوردم دوز بیشترم خوردم ولی هنوز ناپدید نشدن 

روزی یه دونه تا چند روز بخور

اگر امروز آروم نشدی

ورم کهیرت نرفت برو اورژانس‌

یا آمپول عضلانی میزنن یا وریدی توی رگ 

زود آروم میشی 

رژیم غذایی هم چند روز رعایت کن

روزی یه دونه تا چند روز بخور  اگر امروز آروم نشدی  ورم کهیرت نرفت برو اورژانس‌ یا آمپول ...

اخه اورژانس رفتم آزمایش دادم حتی سونو دادم کبد هم مشکلی نبود 

الان برای لرز خیلی ترسیدم نمیدونم چیکار کنم 

اخه اورژانس رفتم آزمایش دادم حتی سونو دادم کبد هم مشکلی نبود  الان برای لرز خیلی ترسیدم نمیدون ...

عزیزم نترس آروم باش من چند ساله درگیرم

الانم زدم اما خفیف

ربطی به آزمایش نداره شما برو با توجه به شدت کهیر

برات میزنن

عزیزم نترس آروم باش من چند ساله درگیرم الانم زدم اما خفیف ربطی به آزمایش نداره شما برو با توجه به ...

ممنونم عزیزم از وقتی که گذاشتید . انشالله که شما هم هرچه زودتر بهبود پیدا کنید 😢🩷😭