2733
2734
عنوان

امروز فک کردم شوهرمو از دست دادم…

686 بازدید | 46 پست

اول بگم من خیلی ادم استرسی هستم از بچگی همینجوری بودم خواهرمم مثل منه…حالا عصر رفته بودم بیرون همسرمم از سرکار اومد گفت خیلی کمرم درد میکنه بعدشم خوابید،منم کلیدم جا موند خونه

بعد ۲ ساعت از بیرون اومدم هرچقد در زدم دیدم همسرم باز نمیکنه گوشیشم سایلنت بود،یک ربع مدام فقط داشتم زنگ درو میزدم و با دستام محکم میزدم به در،اشکم دراومد فکرم رفت به سمت چیزای بد که نکنه خدای نکرده اتفاقی براش افتاده دقیقا چندماه پیش یکی از اشناهامون جوونم بود تو خواب ایست قلبی کرده و بود و فوت کرد

زنگ زدم داداشم انقدر نگران شد گفت من الان میرم کلیدساز میارم دیگه نمیتونستم جلوی خودمو نگه دارم فقط داشتم با لگد درو میزدم،به دو تا از خانومای دوست همسرم زنگ زدم چون همسرشون پزشکه فقط خواستم بدونم کمر درد ایا از علائم سکته و ایست قلبی هست یا نه،اوناهم نگران شدن کلی…(بعدشم پشیمون شدم چرا زنگ زدم بهشون،اون لحظه اصلا فکرم جایی قد نمیداد)

بعد نیم ساعت کلیدساز اومد با داداشم رفتم داخل همسرمو تکون دادم دیدم با ترس از خواب بیدار شد…اصلا هیچ کدوم از صداهارو نشنیده بود😐من که داشتم میمردم الانم موندم چطوری نشنیده فقط یه جنازه میتونه به اون همه صدا بی تفاوت باشه😶هنوزم بهش فک میکنم شوکه میشم…داداشمم الکی نگران کردم رفت با کلی استرس دنبال کلیدساز شرمنده شدم کلی…

همونجا میگرفتی انقددد میزدیش تا دیگه انقد عمیق نخوابه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه خو ما هم درو باز نکنن استرس میگیریم

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2731
همونجا میگرفتی انقددد میزدیش تا دیگه انقد عمیق نخوابه

اتفاقا انقد فحشش دادم که خالی شدم…تو عمرم ندیده بودم یکی با این همه صدا که ۴۰ دقیقه مدام میاد نتونه بیدار شه…

خدارو شکر که چیزی نشده ..حتما خیلی خسته بوده که صدا ها بیدارش نکردن .‌

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

بعضی وقتا ادم توی خواب تقریبا دیگه روح کامل ازش جدامیشه و هیچ صدایی نمیشنوه....منم چند بار اینجورشدم.گفتم یه چرت بزنم بعد دوساعت با دادو بیداد و جیغ از پشت پنجره و کثبیدن شیشه و در بیدارشدم...اینقدرم سرگیجه داشتم ک اصن نفهمیدم چیشده چند دقیقه ای طول کشید تا به خودم بیام

خدارو شکر که چیزی نشده ..حتما خیلی خسته بوده که صدا ها بیدارش نکردن .‌

ممنون عزیزم،نمیدونم واقعا چطور شده که ۴۰ دقیقه بکوب در میزدم اما بیدار نشده…انگار مرده بود

بعضی وقتا ادم توی خواب تقریبا دیگه روح کامل ازش جدامیشه و هیچ صدایی نمیشنوه....منم چند بار اینجورشدم ...

اره همسرمم اینجوری شده بود بعد اینکه بیدار شد خیلی گیج و منگ بود…فقط الان که فک میکنم خجالت میکشم که به خانومای دوستش زنگ زدم میگم حالا میگن انگار دختره کسی رو نداره به ما زنگ زده…