2733
2734

۲ماه نکنی یادت میره

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

من اگ انجام ندم حس میکنم دستام درد میکنه بااااااااید قولنجشو بشکنم

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من  الانم کلی وقت رفتم رو مخ نامزدم که راضی بشه قلنج کمرم و بشکونه  تا قبل اینکه بیام تو ...

شوهرم گیر سه پیچ داده بیا قولنج کمرتو بشکونم من میگم ن فلجم میکنی😐

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
همین دیگه     یه حسی به ادم میده   نمیشه بزاریش کنار خیلی انجام میدی شما ؟؟؟

ن اصن من اراده کنار گذاشتنشو ندارم 

اره خیلی 😐 هر انگشتمچ ب دوروش قولنجاشونو میشکونم

انگشت ها رو چی؟  خیلی وقته انجام می دید؟؟؟

اره بابا میگم ک انجام ندم انگار درد میکنن 

اره از بچگی

واای نمیدونی چه کیفی میده  برعکسه مال ما😂میگه یه وقت چیزیت میشه خوب نیست

وای نگو خیلی ترسناکه من میگم شوهرم نابلده میزنه فلجم میکنه بیا و جمع اش کن

2706