2733
2734
عنوان

پس انداز

290 بازدید | 31 پست

بیاید بگید شما چطوری پس انداز میکنید 

من خودم هر ماه همسرم حقوق گرفت یه مبلغی. و طلا میگیرم الان که گرون شده سکه پارسیان میگیرم هرچقدر که بتونم یبار سه تومن یبار دوتومن ولی من هر ماه پس انداز دارم قرعه کشی نوشتم اینجوری نیست همه حقوق شوهرم و خرح کنم میگم جمع کنم اگر بشه بتونیم یه خونه بخریم ولی هنوز خیلی کم داریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آفرین اتفاقا توی این وضعیت فقط خانما باید دست بکار بشن بلکه بتونن خونه دار شن.

منم اگر خودم تلاش نمیگردم تا چند سال دیگه هم خونه دار نمیشدم

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
خب سکه پارسیان ب چه درد میخوره خداوکیلی 😐

چرا نخوره همش پول دیگه طلا گرون شه اونم گرون میشه اتفاقا الان که طلا گرون شده فروش پارسیان بیشتر شده چون با پول کم هم میشه خرید و دیگه اجرت هم نداره که موقع فروش ضرر کنی همه الان میخرن کم کم می‌خری می‌زاری کنار میشه پس انداز من خودم یه سکه سه سال پیش گرفتم ۲۰۰الان همون شده نزدیک چهار تومن خب برای ماهایی که پول آنچنانی نداریم همینا پس اندازه کم کم جمع میشه

چرا نخوره همش پول دیگه طلا گرون شه اونم گرون میشه اتفاقا الان که طلا گرون شده فروش پارسیان بیشتر شده ...

حرفت درست.. همین پولاتو جمع کن کم کم دوسه گرم طلای دست دوم بخر.. من همیشه جمع میکنم دست دوم میگیرم 

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
ی شوال خواهرانه راهنماییم کن سکه پارسیان واقعا خوبه؟ضرر نداره؟ و طولانی مدت سود داره؟

بله یکی از آشناها طلا فروشه ببین دلیل اول که خوبه این که اجرت نمیدی بابتش مثل طلا و موقع فروش هم فقط یه پول بسته بندی کم میکنن ازش حدود پنجاه هزار تومان خیلی خوبه شما اگر پول کم هم داشته باشی میتونی بخری هرچقدر که داری حتی بگو پونصد هزار تومان برای پول کمی که داری خوبه  الان طلا گرون شده بیشتر مردم پارسیان میخرن