2733
2734
عنوان

خسته شدم از همه چی

148 بازدید | 15 پست

از تلاش های بی ثمر از زندگی از همه چی واقعا 

یه احساس پوچی وصف ناشدنی دارم خیلی عجیب

از ابتدایی همیشه شاگرد اول بودم همیشه تا تقریبا کلاش نهم حتی واسه ۲۵ صدم خودمو میکشتم حتی تو مدرسه نمراتم از همه بالاتر بود

تا اینکه درگیر خواستگاری شوهرم و مخالفت خانوادم و سختی هاشو مجازی شدن درسا رو برو شدم و به شدت تو دبیرستان افت کردم شدن یه شاگرد ضعیف

امسال سال آخرمه فقط تونستم بیام همین با نمرات ضعیف 

چون درگیری های زیادی داشتن این از درسم

وضعیت خانوادگی هم چون بچه طلاقم از اولش نابسامان بوده به زور یچیزی حل بشه یچیزی خراب میشه 

زندگی متاهلیم هم به سختی به دستش آوردن حتی تو اون پرسه افسرده شدم اما بعد رسیدن هم سختی هام تمام نشد ادامه داشت و داره یه بخشیش حتی سخت تر از کل زندگیم بود چند بار خواستم خودکشی کنم نشد

هدف دارم خیلی امیدم بد نیس گاهی تلاش هم میکنم اما واقعا دیگه خسته ام دلم یه خواب عمیق و طولانی میخواد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودتو سرزنش نکن 

هدف داشتن به تنهائی کافی نیست باید 

استوار باشی 

برو کتاب اثر مرکب از دارن هاردی و بخون 

امیدوارم موفق بشی

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
2731
نمراتت هیچ ربطی به موفقیتت نخواهد داشت 

آخه یجوری منی که تو مدرسه واقعا نمونه بودم چرا دیپلم گرفتن واسم سخت باشه 

شاید بگین کم کاری کردم شاید سالای پیش اما امسال نه نشد شرایط زندگی نذاشت روی کتابارو باز نکردم در این حد

شاید رها کردن خواسته هات و هدفات و خانوادت و یکم فقط نگاه کردن به بیرون از این چارچوب زندگیت حالتو خوب کنه 

منم خستم از اینکه ادمای دور برم اونقدر دورو هستن از اینکه خیلی چیزارو میخواستم ولی نشدن 

ولی میدونم که هنوز یه چیزایی هستن که زیبان نمیشه که همه چی زش باشه یکم فقط بیخیال شو 

از حرفات معلومه ادم قویی هستی

هستم شاید اما به شدت احساساتی با یه اتفاق کاملا به هم میریزم تو این سالا چندین بار افسردگی گرفتم بعدش به زور خودمو جمع و جور کردم انگار شانسه منه 

آخه یجوری منی که تو مدرسه واقعا نمونه بودم چرا دیپلم گرفتن واسم سخت باشه  شاید بگین کم کاری کر ...

فقط میتونم بهت بگم نمرات و درس مشکل محسوب نمیشن و اهمیت ندارن و به جایی نمیرسوننت... حالا دیگه راجع به بقیه مشکلاتت نظری ندارم 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
شاید رها کردن خواسته هات و هدفات و خانوادت و یکم فقط نگاه کردن به بیرون از این چارچوب زندگیت حالتو خ ...

سخته خیلی امسال واسه سال دوازدهم کلی برنامه داشتم اونقدری واسم مشکلات پیش اومد که حتی لای کتابارو باز نکردم

از مدرسه خودم رفتم جای دیگه ثبت نام کردم چون قرار بود عروسی کنم شوهرم بهم زد دعوا راه انداخت  دو سه ماه

با هزار خجالت پرونده گرفتم برگشتم مدرسه خودم اما دیگه نتونستم برم مدرسه به شدت اعتماد به نفسم اومد پایین و افسردگی شدید گرفتم با اون حالم رفتن واسه امتحانات که لای کتابارو باز نکرده بودم و در کنارش درگیری های اذیت شوهر و خانوادش بود چه حرفا که نشنیدم ولی باز بد نبود چندتا تجدیدی آوردم فقط

بعدش درگیر عروسی و غیره شدم در کنارش مادرم قایمکی ازدواج کرد

بعد عروسی هم مشکلات معمول داشتم ولی تازه داشتم به آرامش نسبی می‌رسیدم که ناپدریم فوت شد و نتونستم تو امتحانات داخلی شرکت کنم 

سخته خیلی امسال واسه سال دوازدهم کلی برنامه داشتم اونقدری واسم مشکلات پیش اومد که حتی لای کتابارو با ...

ببن تو میتونی الان کل این موضوعات رو بزاری کنار و روی درسات تمرکز کنی هر چقدر که تونستی بخونی قرار نیس عالی باشی تا حد توانت 

میدونی تو با تموم این سختی هایی که داشتی بیخیال درست نشدی چون خواستت بود میتونستی به خاطر حرفای شوهرت و خانوادش راحت بیخیالش بشی ولی نشدی پس تا همین الانشم باید به خودت افتخار کنی 

حس میکنم تمام مشکلاتم منشأ ش طلاق پدر و مادرمه

نه عزیزم سخت نگیر... از طلاق بدتر ، پدر مادری هستن که طلاق نگرفتن ولی مدام دعوا دارن یا مادر افسرده شده بخاطر وجود پدرِ بد... 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
هستم شاید اما به شدت احساساتی با یه اتفاق کاملا به هم میریزم تو این سالا چندین بار افسردگی گرفتم بعد ...

اشکال نداره اگه بعضی وختا سختت بود بشین گریه کن گریه واسه اینه قلبت پاک بشه 

فهمیدم با اینایی ک گفتی سختی زیاد کشيدی 

ولی خدا حتمن داره تورو میبینه اون بهتر از هرکسی از دل ما خبر داره 

و اونجایی ک تو داری به درو دیوار میزنی اون داره خواسته هاتو برات قشنگ تر میکنه 

من امید از الکی بهت نمیدم چیزی رو که حقیقت دارم بهت میگم 

تو الان کم کم هزارتا چیزی داری ک باید خدارو بخاطر اون شکر کنی ولی فقد داری به اون چنتا چیزی که نداری فکر میکنی

2706