2752
2734

شما چقدر تسلیم امام زمان هستید؟

مثلا چیزی رو بخواید حاجت یا هر چی

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی

چقدر عالی میشه اگ معدوریت ندارید تعریف کنید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
امام زمان عشق اول و آخره  و ارتباط با ایشون بالاترین درجه آرامشه

قطعا به قول یه بزرگی وقتمون بیهوده هدر میره وقتی به غیر ایشون متوجه باشیم

من همیشه زمان هایی که کمک میخوام با ایشون صحبت می‌کنم و ازشون حاجت میگیرم. به خاطرشون گناه ترک میکنم و بعد ازشون حاجت میگیرم. البته امام زمان فقط برای حاجت گرفتن نیست بلکه آرامش فوق العاده ای رو بهت میده 

در دنیا چیزی از امام زمان مهمتر نیست🩷
من همیشه زمان هایی که کمک میخوام با ایشون صحبت می‌کنم و ازشون حاجت میگیرم. به خاطرشون گناه ترک میکنم ...

بله قطعا همینه🙂

چقدر عالی میشه اگ معدوریت ندارید تعریف کنید

من مدت خییییلی زیادی خیلی افسرده و غمگین بودم. تو همون روزا به واسطه کانال استاد پناهیان و مخصوصا استاد شجاعی در ایتا با امام زمان آشنا شدم و فهمیدم چقدررررر مهربونن و دلم خواست هدف زندگیم باشن

من مدت خییییلی زیادی خیلی افسرده و غمگین بودم. تو همون روزا به واسطه کانال استاد پناهیان و مخصوصا اس ...

افرین شکر خدا

با اینکه زیاد نمیشناختمشون، باهاشون حرف میزدم درد دل می کردم. کم کم شروع کردم به آشنا شدن باهاشون و فهمیدم منتظر بودن یعنی چی و سعی کردم بخاطر ایشون گناه هام رو ترک کنم و براشون منتطر و سرباز خوبی باشم. و از اون روز حالم خوبخوب شده و آرامش دارم واقعا 

با اینکه زیاد نمیشناختمشون، باهاشون حرف میزدم درد دل می کردم. کم کم شروع کردم به آشنا شدن باهاشون و ...

چقدر عالی

نمیدونم در سن ازدواج هستید یا نه ولی برای ازدواج چطور متوجه بشیم ازدواجمون مورد رضایت امام زمانه؟

ببینید ملاک هاتون چیه؟ 

وقتی دوست داشته باشید همسرتون یاری گر امام زمان باشه، و دنبال کسی هستید که امام زمان ازش راضی باشه، گناه نکنه و اخلاق و دین داشته باشه یعنی ازدواج عالی