2733
2734

قبل از عید برای کارهای خونه تکونی وسیله میبرم خشکشویی یه پسری بود خیلی خوش برخورد صاحب مغازه یه پیر مرده فکر میکردم نوه پیرمده هست.شمارمو گرفت داخل دفتر نوشت .دوروز که گذشت پیام داد کارتون آمادست بیاید ببرید.کلا رفتارش جوری بود که حس کردم مشکوک میزنه و دیگه نرفتم اونجا.خیلی با لبخند حرف میزد و شوخی میکرد باهام در حالی که من کلا خیلی جدی هستم به خصوص با جوونها.

حالا امروز بهم پیام داده که من از اونجا رفتم و عطر فروشی زدم به صورت آنلاین و در خدمت شما و خانواده محترم هستم.و کلی حرف .من جواب پیامهاشو خشک و محترمانه دادم و بعد بلاکش کردم.

نمیدونم نیازه به همسرم بگم چنین اتفاقی افتاده یا نه ؟

میخواستم برم به پیرمرده هم بگم چرا شماره مشتریهارو میدی به شاگردت.

کاربری سوممه چونکه زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد 😎😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شاید داره مشتری جم میکنه کار عجیبی نکرده ک بزرگش کنید

به نظرم اجازه نداره شماره مشتریهارو برداره 

اینستاگرام برای اینجور مواقع هست .

منم البته همین فکر رو کردم ولی خب همسرم خیلی حساسه منم برای همین بهش فکر کردم که بگم یا نگم

به نظرم اجازه نداره شماره مشتریهارو برداره  اینستاگرام برای اینجور مواقع هست . منم البته همین ...

خیلیا اینکارو میکنن درست نیس ولی شماره هارو برمیدارن برا تبلیغ و اینا پیام میدن بارها برا من پیش اومده هم از طرف خانوم هم اقا

نیازی نبود جواب بدی بنظرم  همون اول بلاک میکردی

شمارشو سیو نداشتم 

اول معرفی نکرد خودشو 

عکس هم نداشت که ببینم کیه 

بعد ازینکه معرفی کرد 

گفتم من عطر نمیخوام و خداحافظی کردم 

نه بابا چیزی نگو منم نیست.

اگه یبار دیگه تکرار کرد به پیرمرده بگو نه به شوهرت، دردسر میشه.

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.