2752
2734
عنوان

میدونم سوالم یکم مسخرس ولی...

177 بازدید | 23 پست

ما همو دوست داشتیم ولی یک هفته‌ی پیش رابطمون تموم شد خیلی سعی کردم درستش کنم ولی اون میگفت معیارهای همو نداریم آخرش دلتو میشکنم دیر یا زود و...

قبلا که حرفش پیش اومده بود حتی با اون همه غروری که داشت گریه میکرد

اون هفته تو دانشگاه دم دانشکدم دیدمش در حالی ک هیچ کاری اونجا نداشت...

در کل زیاد دیدمش

الآن پروفایلشو عوض کرده همش عکسای خودش بودن ولی حالا اینو گذاشته

میدونم دارم مسخره میپرسم ولی امیدوارم فکر درگیر منو درک کنین💔

یک بار به اصرار تو عاشق شدم ای دل! این بار‌ اگر اصرارکنی وای به حالت...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
خب 

امضاتو عوض کن لطفا یه چیز مثبت بزار

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

خو اونم ادمه دگ مگه آقایون ربات هستن اخه احساس داره 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
دیگ سمتش برنگرد ارزش برا خودت قائل باش🥲

خیلی دوسش داشتم و دارم خیلی تلاش کردم

ولی به نظرم بیش از حد غرور داشت

هفته‌ای ک گذشت خودمو کشتم نرم سمتش

گفته بود دیگه نمیبینمش ولی همش میومد جلو چشم من

اینجوری نمیتونم فراموش کنم

نمیدونم والا منظورش از این پروفایل چیه

ولی وقتی خودش گفته تهش دلتو میشکنه پس به حرفش گوش کن و بی خیالششو اونایی که قول موندن میدن و هزار ادعای عاشقی بازم تهش دل ادم رو میشکنن اینکه دیگه خودش به زبون خودش گفته دیگه جای اعتراضی هم واست نمیزاره

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
خیلی دوسش داشتم و دارم خیلی تلاش کردم ولی به نظرم بیش از حد غرور داشت هفته‌ای ک گذشت خودمو کشتم نر ...

وقتی اومد جلو چشمت اخم کن یا نگاش نکن اهمیت نده ک هست تنها راه همینه ک بفهمه و نیاد 

خدا به دلت ارامش بده و تحمل

اون شخص طوری که خودش گفته رفتنی بوده نخواسته بیشتر اذیت بشی حالا خودش طاقت نمیاره

نمیدونم والا منظورش از این پروفایل چیه ولی وقتی خودش گفته تهش دلتو میشکنه پس به حرفش گوش کن و بی خی ...

یعنی این قدر بی احساس

نمیدونم من شنیده بودم مردا بعد از یه مدت تازه اون غمه میاد سراغشون

2706